Stażystka - kup na TaniaKsiazka.pl

Stażystka to najnowsza książka od Alicji Sinickiej. Tym samym to doskonała wiadomość dla wszystkich wielbicielek twórczości polskiej pisarki. Poza tym powody do zadowolenia mają również czytelniczki, które uwielbiają thrillery psychologiczne z elementami sensacji i kryminału. Historie tworzone przez Sinicką cieszą się ogromną popularnością w całym kraju nie bez przyczyny. Potrafi ona bowiem budować napięcie i trzymać w niepewności aż do ostatniej strony. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z książkami tej pisarki, dziś macie idealny moment, by nadrobić zaległości. Już 29 stycznia 2020 roku w sprzedaży pojawi się jej najnowsza książka, która zadowoli nawet najbardziej wymagające odbiorczynie. Zainteresowane? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej o tym tytule!

Stażystka - kup na TaniaKsiazka.pl

Stażystka – zakazany układ i seria tajemniczych zbrodni

Marek Skalski właśnie poszukuje stażystki. W tej materii może liczyć na pomoc swojej żony, Ewy Skalskiej, która doskonale zna męża. Tym samym kobieta wie, która kandydatka odpowiednio zaintryguje mężczyznę. Wie, jakie będzie miała włosy i kolor oczu. I wie, że Marek ponownie ją zdradzi…

Natomiast Klaudia Neter nie ma żadnych wątpliwości, że staż, o który się stara, jest jej ogromną szansą na lepszą przyszłość. Kiedy dostaje wymarzone stanowisko, bardzo się cieszy. Jednak z czasem odczuwa coraz większy niepokój. Tym samym zostaje uwikłana w niebezpieczny trójkąt, lecz zamierza się z niego wycofać.

Poza tym w Oławie zostaje znalezione ciało jednej z dwóch zaginionych młodych kobiet. A co ciekawe, każda z nich odbywała wcześniej staż u Skalskiego. W związku z tym Klaudia zaczyna bać się o własne życie. Dziewczyna nie ma jednak pojęcia, z której strony może nadejść niebezpieczeństwo.

Przypominamy, że najnowsza książka Alicji Sinickiej będzie dostępna w sprzedaży od 29 stycznia 2020 roku. Prezentowaną dziś powieść pt. Stażystka znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom thrillerów psychologicznych. Autorka po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku, a ogromnego talentu. Przekonajcie się o tym same. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!