Twoja wina Samanthy Young - nowość już w styczniu Twoja Wina Samanthy Young

27 stycznia na rynku wydawniczym pojawi się wiele ciekawych nowości. I choć tego dnia imieniny obchodzą osoby z mało popularnymi a fantazyjnymi imionami, jak m.in.: Adalruna, Alruna, Leandra, Datyw, Przybyrad, Natalis, Witalian czy Ninomysł – nie ma wśród nich Samanthy. A szkoda! Bo właśnie tego dnia w księgarniach pojawi się nowa książka: Twoja wina Samanthy Young.

Twoja wina Samanthy Young Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Twoja wina Samanthy Young

Twoja wina Samanthy Young to trzeci tom cyklu Play On, choć tak naprawdę czwarta książka w tej serii. Jak to możliwe? W jej skład wchodzą bowiem powieści, numerowane w ten sposób:

Kolejny, jak widać trzeci tom, porywa wielowarstwową, hipnotyzującą fabułą, której głównym wątkiem jak zwykle jest miłość. Jednak miłość, która pali za sobą wszystkie mosty. Uczucie zmieniające przyjaciół w kochanków i  kochanków w śmiertelnych wrogów.

Główna bohaterka Jane Doe swoje dzieciństwo spędza na wędrówce między rodzinami zastępczymi. Dziewczyna rozpaczliwie szuka odrobiny ciepła, dlatego gdy poznaje Lornę oraz jej niezwykle atrakcyjnego brata Jamiego, ma wrażenie, że ziściły się jej marzenia. Bliskość i serdeczność innych ludzi jest dla niej jak wygrany los na loterii. Jane po raz pierwszy czuje, co to znaczy mieć prawdziwy dom.

Swoją relację z nimi Jane rozpoczyna jednak w dość nietypowy sposób. Lorna stawia sprawę jasno: warunkiem ich wspólnego życia jest to, że Jane nie zakocha się w Jamiem. Sytuacja jest problematyczna, ponieważ nie można dawać zakazów sercu. To już się stało – młodzi zakochali się w sobie bez pamięci i to uczucie pochłonie wszystko. Lata później, po tym, jak cały ich świat legnie w gruzach, Jamie będzie gotowy wyrównać rachunki z każdym, kto skrzywdził jego rodzinę i jego samego. Lista wrogów jest długa, a na samym jej szczycie znajduje się… Jane. Czy dawne, ale wciąż żywe uczucie skłoni go, by okazał jej litość?

Samantha Young

Samantha Young to autorka, która mimo swojego młodego wieku ma już na swoim koncie wiele sukcesów. Powieści takie jak: Szkoła uwodzenia, Wbrew zasadom czy Wszystkie odcienie pożądania zdobyły wielkie uznanie na rodzimym brytyjskim oraz europejskim rynku wydawniczym. Swoje książki pisze w charakterystycznym stylu, prezentując niebanalny kunszt pisarski. Samantha każdą kolejną powieścią dowodzi, że wszelkie nominacje na listach bestsellerów New York Timesa i Wall Street Journal nie są bezpodstawne. Prawie dwadzieścia książek w wieku dwudziestu dziewięciu lat to doskonały bilans – jednak nie można jej zarzucić, że pisze na akord, lecz z natchnieniem, jakiego brakuje wielu innym twórcom.

Książkę Twoja wina Samanthy Young możesz już dziś zamówić w przedsprzedaży, w tym miejscu.

Powiązane artykuły: