Autobiografia Willa Smitha - Will Autobiografia Willa Smitha

Co łączy takie filmy jak: Man in Black, Siedem dusz, W pogoni za szczęściem, Jestem legendą, Ja, robot, Dzień Niepodległości, Bad Boys czy King Richard: Zwycięska rodzina, który ostatnio był wyświetlany w kinach w całej Polsce? Oczywiście Will Smith. Aktor ten nieprzerwanie od trzydziestu lat gości na ekranach kin, bawiąc i wzruszając widzów do łez. Jest on bezsprzecznie jedną z najbardziej wyrazistych i rozpoznawalnych postaci współczesnego przemysłu rozrywkowego, ponieważ oprócz aktorstwa zajmował się również rapem. Teraz postanowił podzielić się kulisami swego życia, dzięki czemu możemy poznać historię jednej z niesamowitych karier świata muzyki i filmu.Autobiografia Willa Smitha Will Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Autobiografia Willa Smitha pt. Will autorstwa jego samego i Marka Mansona to odważna i inspirująca książka, w której dzieli się on swoimi doświadczeniami i opowiada szczerze o swoim życiu, w którym w pewnym momencie zrozumiał, że pielęgnowanie więzi międzyludzkich jest tak samo ważne, co poczcie wewnętrznego szczęście i sukcesy zawodowe. 

 

Will – autobiografia Willa Smitha

Autobiografia Willa Smitha WIll to pasjonująca opowieść o człowieku, który stał się czołową gwiazdą rapu swoich czasów oraz jednym z najpopularniejszych aktorów w historii Hollywood. Jednak to nie tylko suche fakty dotyczące jego kariery. To historia przemiany wewnętrznej, jaką przeszedł. Z chłopca wychowanego w zachodniej Filadelfii w ikonę rozrywki. I z tejże w dojrzałego mężczyznę, który zrozumiał, co jest tak naprawdę ważne.

Will Smith stanął bowiem na samym szczycie świata rozrywki, robiąc oszołamiającą karierę. Zabrał tam ze sobą swoją rodzinę, której wcale się nie podobało to, że przez cały czas musi być na świeczniku. Bliscy gwiazdora czuli się źle w blasku fleszy i z tym całym przesadnym zainteresowaniem paparazzich. To właśnie sygnały od rodziny dały mu do myślenia, a cała ta sytuacja pokazała, jak wiele musi się nauczyć.

Ujarzmić emocje

Książka ta została napisana z pomocą Marka Mansona – autora bestsellera Subtelnie mówię F*ck!. Autobiografia Willa Smitha to podsumowanie procesu poznawania samego siebie. Znajdziemy w niej opowieść o odkrywaniu własnej woli. I o tym, co można dzięki niej osiągnąć i od czego się uwolnić. Will Smith pokazuje jak zapanował nad swoimi emocjami, jednak w taki sposób, by czytelnik znalazł w jego słowach pomoc w okiełzaniu własnych. Pisze o ogromnej presji towarzyszącej publicznym występom na największych scenach świata, dając do zrozumienia, że to, co nas napędza na danych etapie życia, może się okazać niepotrzebnym obciążeniem i przeszkodą w dalszej drodze.

Will Smith dobrze gada…

Od autora

Kiedy zapanujesz nad własnym umysłem, będziesz w stanie z łatwością osiągać swoje cele w świecie materialnym. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Kiedy już poznasz swój umysł, wszystkie życiowe doświadczenia, wszystkie emocje, wszystkie zdarzenia, zarówno te pozytywne, jak i negatywne, będą popychały cię naprzód, ku głębszemu rozwojowi i głębszym doświadczeniom. Tak właśnie przejawia się prawdziwa wola: to podążanie naprzód na przekór wszelkim przeciwnościom. Podążać naprzód i pociąganie innych za sobą, zamiast zostawiania ich w tyle.

Will Smith

Autobiografia Willa Smitha pt. Will to porywający mariaż uniwersalnej mądrości oraz życiorysu nietuzinkowego człowieka. Warto mieć ją w swojej biblioteczce, dlatego zajrzyj tutaj i zamów swój egzemplarz.

Czytaj także: