Z tymi książkami odetchniecie - sprawdźcie na TaniaKsiazka.pl

Czy w waszych domach przygotowania do świąt również idą pełną parą? Poszukiwanie idealnych prezentów, kompletowanie zakupów na świąteczne potrawy, sprzątanie i ubieranie choinki. To wszystko bez wątpienia może zmęczyć! Dlatego dzisiaj przygotowałam coś specjalnie z myślą o tych, których potrzebują odrobiny spokoju i relaksu w tym szalonym czasie. Z tymi książkami odetchniecie w grudniu! Jeśli marzy się wam spokojny wieczór z dobrą książką, która skutecznie oderwie was od obowiązków dnia codziennego, dobrze trafiliście. Ponieważ znajdziecie tu ciepłe historie, które wywołają uśmiech na waszych twarzach i wleją dużą dawkę ciepła prosto w serce. Pamiętajcie, że nawet najbardziej pracowici i zabiegani pomocnicy Mikołaja zasługują na odrobinę przyjemności i przerwę w pracy. A wciągająca opowieść to jedna z lepszych form relaksu. Sprawdźcie zatem, po jakie nowości warto sięgnąć w tym miesiącu, by skutecznie się odprężyć!

Z tymi książkami odetchniecie - sprawdźcie na TaniaKsiazka.pl

Z tymi książkami odetchniecie w grudniu!

Spełnione życzenie - kup na TaniaKsiazka.pl

Spełnione życzenie Ada Tulińska

Kaja trafia do arystokratycznego dworku pod Krakowem, gdzie ma zajmować się Panią Jadwigą. To właśnie tam spotyka przystojnego Daniela, syna właściciela dworku. Jednak zgodnie z przykazaniem starszego mężczyzny, bohaterka musi trzymać się od Daniela z daleka. Szybko jednak okazuje się, że sam Daniem zainteresował się Kają. Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to idealna okazja, by tych dwoje mogło się do siebie zbliżyć. Czy jednak będą mieli na to szansę?

Niechciany spadek - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Niechciany spadek Monika Chodorowska

Hania wciąż powiela szkodliwe schematy i kurczowo trzyma się złudzeń. Mimo tych przeżyć nie potrafi uczyć się na własnych błędach. Tym samym kolejne związki przynoszą jej rozczarowanie i poniżenie. Kubłem zimnej wody okazuje się dopiero związek z pospolitym przestępcą. W uporaniu się ze zranioną duszą, dziewczynie ma pomóc ciotka z Podlasia i nowa praca.

Z tymi książkami odetchniecie - sprawdźcie na TaniaKsiazka.pl

Przegapiona miłość Inna Meshkorez

W wyniku nieszczęśliwego splotu wydarzeń Rebeka zmuszona jest porzucić swoje dotychczasowe życie. A to oznacza rozstanie z wielką miłością, Rudolfem. Wkrótce też bohaterka decyduje się na małżeństwo z rozsądku. A Rudolf postanawia zerwać wszelkie kontakty z zaprzyjaźnioną rodziną i dziewczyną, którą również kochał. Tymczasem przewrotny los sprawia, że po latach rodzina Rebeki zwraca się do Rudolfa o pomoc.

Z tymi książkami odetchniecie - sprawdźcie na TaniaKsiazka.pl

Błękit Nancy Bilyeau

Genevieve Planché, młoda Angielka z hugenockiej rodziny, dostaje posadę zdobnika porcelany w jednej z fabryk. Jednak jej aspiracje sięgają znacznie wyżej. Ponieważ marzy ona o tym, by zostać prawdziwą artystką i malować obrazy. Już wkrótce jej marzenia mogą się spełnić za sprawą sir Gabriela Courtenaya. Tajemniczy dżentelmen obiecuje jej pomoc, w zamian za drobną przysługę. Genevieve ma wytropić pewnego alchemika i wykraść mu przepis na kolor inny niż wszystkie. A w czasach porcelanowej gorączki uzyskanie nowego koloru to przepis na sukces.

M+P=LOVE - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

M + P = LOVE Anna Barczyk

Marta po śmierci męża tyrana, dopiero tak naprawdę odzyskuje wewnętrzny spokój. Pewnego dnia los na drodze architektki stawia przystojnego lekarza, Piotra. Czy jednak kobieta po piekle, jakie przeżyła, będzie w stanie jeszcze zaufać jakiemukolwiek mężczyźnie? Niezaleczone traumy, powracające wątpliwości i strach, który nie pozwala zaufać, sprawiają, że relacja Marty i Piotra pełna jest bolesnych momentów.