Zasada jednego - kup na TaniaKsiazka.pl

Zasada jednego to książka, którą prezentujemy Wam z ogromną przyjemnością. Po pierwsze, dlatego że objęliśmy nad nią patronat i niezmiernie nam miło, że mamy szansę wspierać utalentowanych pisarzy. Po drugie, ponieważ jest to świetna historia, która już cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Czytelnicy w Polsce będą mieli okazję zapoznać się z tą historią już 13 lutego 2019 roku. To właśnie na ten dzień przewidywana jest premiera książki w naszym kraju. Prezentowana dziś powieść przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom science fiction oraz literatury młodzieżowej. Jeśli poszukujecie nietuzinkowej i zaskakującej historii, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po prezentowanej dziś lekturze!

Zasada jednego – realistyczna mieszanka zaawansowanej technologii i kryzysu środowiska naturalnego

Czytelnicy wraz z bohaterkami przenoszą się do świata, gdzie obowiązuje zasada jednego dziecka. Posiadanie więcej niż jednego potomka jest surowo wzbronione i nielegalne. To właśnie w takim świecie o przetrwanie przyjdzie walczyć dwóm bliźniaczkom.

Główną bohaterką powieści jest Ava, córka dyrektora Teksańskiego Wydziału Planowania Rodziny. To właśnie on czuwa nad przestrzeganiem polityki jednego dziecka. Jednak nikt nie ma pojęcia, że ten sam człowiek strzeże mrocznej tajemnicy. A tym samym pilnuje, aby był to sekret wspólny sekret jego i dzieci. Bo okazuje się, że Ava ma siostrę bliźniaczkę. W związku z tym dziewczyny codziennie zamieniają się rolami, aby żyć życiem jednej osoby.

Jednak ich sekret już wkrótce wychodzi na światło dzienne. Tym samym dziewczyny muszą uciekać, by przetrwać. Nie mają jednak jeszcze pojęcia, w jak wielki skandal się wplątały. Bo ich życie było nie tylko wielkim sekretem, ale także ogromnym kłamstwem.

Czy odkryją wszystkie tajemnice swojej rodziny, zanim zostaną schwytane i skazane za zdradę?

Jeszcze raz przypominamy, że książka Zasada jednego, pod naszym patronatem, będzie dostępna w sprzedaży od 13 lutego bieżącego roku. Powieść Ashley i Leslie Saunders znajdziecie tutaj. Warto jeszcze na koniec wspomnieć, że autorki to, podobnie jak bohaterki książki, siostry bliźniaczki. Zawodowo są producentkami filmowymi, jednak od najmłodszych lat wiedziały, że są stworzone do opowiadania historii.