Krwawy księżyc K.C. Hiddenstorm pod patronatem CoPrzeczytać.pl

Mam dla Was ciekawą wiadomość. Już 5 października nakładem Wydawnictwa Kobiecego ukaże się książka, którą objęliśmy swoim patronatem. Chodzi o Krwawy księżyc K.C. Hiddenstorm, zatem chcę zwrócić Waszą uwagę na tę wydawniczą nowinkę.

Krwawy księżyc K.C. Hiddenstorm pod patronatem CoPrzeczytać.pl

Uważaj, o czym marzysz…

Tym razem K.C. Hiddenstorm opowiada nam historię o tym, że każde marzenie może przerodzić się w koszmar, a nawet poukładany człowiek może skrywać w sobie mroczną tajemnicę.

Victoria Page i Thomas Wilde są znanym małżeństwem pisarzy. Kiedy Thomas decyduje się na stworzenie serii kryminałów o zbrodniach niezwykle brutalnego seryjnego mordercy, Victorię ogarnia niepokój. Kobieta początkowo nie potrafi racjonalnie uzasadnić swoich obaw.

Pierwsza część nowej serii Thomasa, Księżycowy zabójca, opowiada o mordercy, który zabija podczas pełni Czerwonego Księżyca. Kryminał szybko zyskuje uznanie Czytelników i staje się bestsellerem. Wraz z sukcesem książki zmienia się zachowanie Thomasa. Ponadto Victoria zaczyna śnić koszmarne sny, w których mąż ją zabija. Jej niepokój jeszcze bardziej się nasila, więc pisarka zaczyna się bać swojego męża.

Strach Victorii potęguje fakt, że po premierze Księżycowego zabójcy w Nowym Jorku pojawia się prawdziwy morderca. Zabójca pod wieloma względami przypomina tego, wykreowanego przez Thomasa w powieści. Dlatego Victoria jest już niemal pewna, że tak naprawdę nie zna swojego męża. Czy człowiek, którego zna tak dobrze, może być niebezpieczny?

Krwawy księżyc K.C. Hiddenstorm

Krwawy księżyc to niepokojący thriller, który nieustannie trzyma w napięciu. To trzecia książka młodej i bardzo obiecującej pisarki z Białegostoku, tworzącej pod pseudonimem K.C. Hiddenstorm. Tak, jak w przypadku jej poprzednich powieści, możemy się spodziewać prozy przepełnionej czarnym humorem i cynizmem, bo właśnie cięty język jest jej znakiem rozpoznawczym.

Sami przyznajcie, że historia zapowiada się bardzo ciekawie. Dlatego też, jeżeli lubicie thrillery, to nie możecie przegapić premiery Krwawego księżyca. Jestem pewna, że historia opowiedziana przez Hiddenstorm przypadnie do gustu nie tylko fanom jej poprzednich książek.

Sięgniecie po Krwawy księżyc? A może czytaliście ostatnio, jakieś godne polecenia thrillery?

Tą przepełnioną niepokojem opowieść możecie znaleźć tutaj. Ja już ją mam i za jakiś czas wrócę do Was z recenzją. 😎