Zwiastun Zewu krwi

Zwiastun Zewu krwi to nie lada gratka dla wszystkich tych, którzy czekają z niecierpliwością na ekranizację słynnej powieści Jacka Londona. Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że szykuje się właśnie taki projekt. Wtedy jednak nie do końca było pewne, czy w produkcji pojawi się Harrison Ford, choć były takie przypuszczenia. W związku z tym teraz możemy potwierdzić te doniesienia. Poza tym oprócz zwiastuna, mamy również już datę premiery filmu. Zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Zwiastun Zewu krwi

Zwiastun Zewu krwi, data premiery i kilka innych szczegółów

Przede wszystkim należy tu wspomnieć, że film należy do tych wysokobudżetowych produkcji, co widać na załączonym zwiastunie. Koszty ekranizacji sięgają bowiem 92 milionów dolarów. Poza tym potwierdzają się doniesienia i Harrison Ford wcieli się w rolę głównego bohatera, poszukiwacza przygód Johna Thorntona. Reżyserią filmu zajął się Chris Sanders. Natomiast scenariusz, na podstawie książki o tym samym tytule, stworzył Michael Green. Obok Harrisona na wielkich ekranach pojawią się także: Dan Stevens, Omar Sy, Cara Gee i Karen Gillan. Co ciekawe, wśród operatorów znalazł się Polak, Janusz Kamiński.

Zew krwi - sprawdź na TaniaKsiazka.plŚwiatowa premiera filmu przewidywana jest na 21 lutego 2020 roku. O czym zaś opowiada sama historia? To przygodowa powieść, zabarwiona nutą dramatu, od pokoleń wzrusza Czytelników na całym świecie. Jej głównym bohaterem jest pies Bucki, a akcja toczy się u schyłku XIX wieku, w czasach „gorączki złota” nad Klondike w Jukonie, w Kanadzie. Wśród osób, które ruszają w kierunku Alaski, znajduje się John Thornton. Mężczyzna na swojej drodze spotyka właśnie Buckiego. Pies jest mieszanką bernardyna i owczarka szkockiego i został porwany oraz sprzedany do psiego zaprzęgu. Między Thorntonem i Buckiem zaczyna rodzić się wielka, przyjacielska więź.

Poza tym warto dodać, że książka ta od lat jest w szkolnym kanonie książek dla młodzieży.

Zwiastun Zewu krwi znajdziecie poniżej. Koniecznie dajcie nam znać jak wrażenia! Natomiast tutaj znajdziecie książkę Jacka Londona, która stała się inspiracją dla twórców filmu.