Halo, halo! Do wszystkich miłośników książek: wiemy już kiedy odbędą się 21. Targi Książki w Krakowie. Co prawda do tego wydarzenia jeszcze trochę czasu, ale warto o nim wiedzieć znacznie wcześniej. To pozwoli na dokładne przygotowania oraz zaplanowanie ewentualnego wyjazdu. Poza tym na dobre informacje nigdy nie jest za wcześnie. Dlatego już teraz przekazujemy wam wstępne dane, jakie udało nam się uzyskać.

21. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Tegoroczna impreza odbędzie się między 26 a 29 października 2017 roku. Znamy również hasło, które przyświecać będzie temu wydarzeniu. Są to słowa Fernanda Pessoi i brzmią następująco: Czytam i staję się wolny. Oczywiście jeśli tylko będziemy mieli więcej informacji na temat uczestników targów, specjalnych gości i zaplanowanych atrakcji z przyjemnością poinformujemy was o tym.

Biorąc pod uwagę fakt, iż jest to międzynarodowe wydarzenie, to można się spodziewać po raz kolejny wspaniałych osobistości ze świata literatury. Jak co roku organizatorzy Międzynarodowych Targów w Krakowie nie zawodzą na tym polu i na uczestników zawsze czeka mnóstwo atrakcji. Od spotkań z ulubionymi autorami, po wywiady i warsztaty pisarskie zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Jednym słowem, każdy, niezależnie od wieku i preferencji gatunkowych na tej imprezie znajdzie coś dla siebie.

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie to jedno z tych wydarzeń literackich w Polsce, na których swoją obecność powinien zaliczyć każdy czytelnik. Jest to bowiem niezwykłe wydarzenie, które rozwija kulturowo i pozwala na poszerzenie i zdobycie nowej wiedzy.

Przypominamy, że w tym roku impreza odbędzie się 26 – 29 października. Macie zamiar się wybrać? A może chcielibyście podzielić się przeżyciami i spostrzeżeniami z poprzednich edycji Targów, na których byliście? Śmiało, chętnie poczytamy wasze opowieści!