Znacie książkę pt. Gus autorstwa Kim Holden? Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z ową powieścią, to gorąco zachęcamy do nadrobienia braków. Autorka po raz kolejny dedykuje tekst kobietom, które cenią sobie wrażliwość i subtelność. To niezwykle romantyczna, ale również pełna poczucia humoru opowieść o miłości, która przywraca wiarę w prawdziwe uczucie. Warto również tutaj wspomnieć, że jest to kontynuacja przygód bohaterów, których odbiorcy mieli okazję poznać w książce pt. Promyczek.

O czym opowiada Gus?

Tytułowy bohater, Gus, w swoim życiu przeżył niemały wstrząs. Teraz bardzo trudno jest mu otrząsnąć się po stracie. Dociera do niego fakt, jak wiele znaczyła dla niego Promyczek i nie potrafi poradzić sobie bez niej. Bo jak żyć, kiedy znika ktoś, kto był najlepszą przyjaciółką, drugą połówką sumienia, umysłu, poczucia humoru i przede wszystkim, serca. Gus nie radzi sobie z rozpaczą i coraz bardziej pogrąża się w cierpieniu. Wszystko jednak może ulec zmianie, kiedy na drodze staje mu nieśmiała Scout. Problem w tym, że dziewczyna nie kryje się z niechęcią do bohatera.

Na emocjonalny odbiór powieści wpływa fakt, że jest ona napisana w formie dziennika. Autorka tak konstruuje historię, że czytelnik niezwykle mocno przywiązuje się do głównych bohaterów i wspólnie z nimi przeżywa każdy wzlot i upadek. Jeśli czasem macie poczucie, że szara rzeczywistość przytłacza was zbyt mocno, to owa książka jest idealnym antidotum. Pozwoli wam oderwać się od trudu dnia codziennego i sprawi, że na chwile zapomnicie o otaczającym was świecie. To przygoda, którą warto przeżyć.

Książkę pt. Gus znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!