Milion odsłon Tash - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Milion odsłon Tash to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury młodzieżowej. Niezwykła historia na czasie, po brzegi wypełniona humorem i spostrzeżeniami na temat dorastania. Trudno nie zgodzić się z faktem, że w dzisiejszych czasach młodzież więcej czasu spędza w internetowym świecie. Jako odbiorcy mogą liczyć na mnóstwo przeróżnych kanałów z wideo, czy blogów i rozmaitych historii, które poprawiają humor i pozwalają oderwać się od rzeczywistości. Jak jednak wygląda życie od drugiej strony? Kathryn Ormsbee w swojej powieści ukazuje wszelkie aspekty dzisiejszego, internetowego świata. Sprawdźcie to sami!

Milion odsłon Tash – wciągająca przygoda

Główną bohaterką powieści jest siedemnastoletnia Natasha, przez przyjaciół zwana Tash. Dziewczyna ponad wszystko uwielbia czytać, a jej ukochany pisarz to Lew Tołstoj. Nastolatka do tego stopnia uwielbia pisarza, że cały jej pokój obklejony jest cytatami i plakatami z jego twórczości. Ale Tash oprócz czytania książek zajmuje się czymś jeszcze. Jest vlogerką. Wraz z przyjaciółmi stworzyła kanał, na którym tworzą serial oparty na powieści Anna Karenina. Ich produkcja nosi tytuł Nieszczęśliwe rodziny. Wszystko zdaje się toczyć swoim torem, pomysł cieszy się umiarkowanym zainteresowaniem, a grupa znajomych ma mnóstwo zabawy przy tworzeniu kolejnych odcinków.

Pewnego dnia jednak wszystko diametralnie się zmienia. Tash odkrywa, że liczba subskrybentów jej kanału na YouTubie rośnie w błyskawicznym tempie. To z kolei niesie za sobą całą lawinę: GIF-y, fanarty, szaleństwo na Twitterze i ciągły przyrost followersów. W końcu odzywa się do niej sam Thom Causer. Jeden z najseksowniejszych youtuberów i prosi ją o numer, bo chciałby poznać ją lepiej.

W powietrzu wisi też nominacja do najważniejszej nagrody vlogerów, która byłaby największym uhonorowaniem jej ciężkiej pracy. Jednak tak błyskawiczny i niespodziewany sukces niesie za sobą też wiele niewiadomych. Dziewczyna z każdym dniem poznaje siebie coraz bardziej. Czy uda się jej przełożyć odwagę z sieci na miłość w realu? I czy przyjaźń przetrwa pod naciskiem nagłej sławy?

Książkę pt. Milion odsłon Tash znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!