PolecamyPoradniki

3 książki Ewy Chodakowskiej, które warto przeczytać

3 ksiazki Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska to znana i powszechnie podziwiana polska trenerka fitness. Ukończyła Pilates Academy Athens oraz IAFA College Athens. Po powrocie do Polski prowadziła w Pytaniu na śniadanie oraz w Dzień dobry TVN bloki propagujące fitness. Od 2015 roku jest redaktorką naczelną miesięcznika Be Active. Dietetyka & Fitness.

Poniżej przedstawiamy Wam 3 książki Ewy Chodakowskiej, które według nas, każdy fan prowadzenia zdrowego stylu życia powinien przeczytać. Przekonajcie się sami.

1. Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej

Najpopularniejsza polska trenerka znów pokazuje pazury. Pod tym tytułem mieści się 150-siąt przepisów kulinarnych urozmaiconych niesamowitymi fotografiami. W połączeniu z zamieszczonymi ćwiczeniami fizycznymi, prezentowane dania  pozwolą zadbać o doskonałą sylwetkę, a przede wszystkim o jakościowe i zdrowe życie.

Autorka wskazuje w jaki sposób zrezygnować ze złych przyzwyczajeń. Trenerka jednocześnie angażuje Czytelnika, w taki sposób, by dać mu coś, na czym najbardziej mu przecież powinno zależeć – satysfakcję, świetne samopoczucie, pełnię energii i zapał do codziennych wyzwań. Korzystając z przedstawionych rad, Czytelnikowi powróci chęć do życia, jakiej być może od dawna już mu brakuje.

2. Be active. Kuchnia w biegu.

To specjalna pozycja dla osób, które nie mają czasu na gotowanie. Dziś jest ich o wiele więcej niż bywało to kilkanaście lat temu, a nasz tryb życia stale zmienia się w tym kierunku.

Ewa Chodakowska wychodzi naprzeciw oczekiwaniom odbiorców z 40-stoma przepisami kulinarnymi. Szybkość i brak komplikacji w ich przygotowaniu to podstawowe założenie tej pozycji. Wyszczególnienie składników oraz informacje dietetyczne pomogą szybko zrobić zakupy oraz wpisać je w swoją dietę z wielką łatwością.

3. Zdrowe koktajle

100 przepisów, które potrafią wywrócić myślenie do góry nogami. Zaprezentowane w doskonałej formie, łatwe do przygotowania i niezwykle zdrowe. Stworzone z myślą o wszystkich członkach rodziny.

Koktajle są tak stworzone, że ich składniki w przypadku kobiet mają wspomagać utrzymanie doskonałego zdrowia i urody, natomiast dla mężczyzn, wspierać jego codzienne obowiązki. Autorka przypomina wszystkim, że warzywa i owoce umiejscowione są na górze piramidy żywieniowej, a prezentowane koktajle to bomba witaminowa, niezbędna każdemu z nas do pełnego i wartościowego życia w pełni zdrowia.

Powiązane: Zdrowe koktajle – Ewa Chodakowska

Warto sięgnąć po wyżej wymienione pozycje, są przemyślane i oparte na doświadczeniu. Chodakowska pokazuje w nich, jak można zmienić swoje życie i złe upodobania na lepsze, ciesząc się pełnią zdrowia oraz witalnością, której tak często nam brak do końca dnia. Warto zarazić się zdrową pasją do korzystania z ich treści, gdyż przekazane tam wartości, są bardzo cenne. Miano bestsellerów w pełni się im należy.