Zdrowe koktajle - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Książka Zdrowe koktajle to idealna propozycja na zbliżający się, letni sezon. Już teraz na lokalnych bazarach czy wielkich supermarketach można zauważyć wysyp sezonowych owoców i warzyw. To świetny moment, by do własnej diety i diety całej rodziny, wprowadzić odrobinę zdrowia. Któż będzie w stanie oprzeć się kolorowym i smacznym napojom, które mogą być również pożywnym posiłkiem?

Zdrowe koktajle - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Zdrowe koktajle – dla każdego coś dobrego!

Na początku warto wspomnieć, że wszystkie przepisy zostały opracowane przez Ewę Chodakowską, która na co dzień zajmuje się fitnessem. Wszystkie propozycje przetestowała osobiście i zadbała o to, by w każdej porcji znalazły się najpotrzebniejsze składniki odżywcze. Możecie być więc pewni, że po takim koktajlu nie będziecie głodni i starczy wam energii na mnóstwo aktywności fizycznej!

Najnowsza książka Ewy Chodakowskiej powstała na prośbę jej fanek, które chciały mieć w jednym miejscu zbiór ciekawych i smacznych propozycji koktajlowych. Trenerka, tym samym stworzyła aż 100 przepisów na napoje śniadaniowe i przekąski, które idealnie sprawdzą się jako drugie śniadanie lub podwieczorek. Prezentowane koktajle spodobają się nie tylko dla pań! Zaspokoją one potrzeby kaloryczne również panów, jak i całej rodziny.

Nie od dziś wiadomo, że codzienne posiłki powinny bazować na świeżych warzywach i owocach. Są one przecież niezastąpionym źródłem witamin, minerałów czy antyoksydantów i błonnika. Tak naprawdę ich zalety można wymieniać bez końca. Taki koktajl to skoncentrowana forma wszystkiego, co najlepsze dla waszego organizmu. To smaczny zastrzyk potężnej dawki energii i zdrowia.

Zebrane tu przepisy możecie dowolnie modyfikować według własnych upodobań i kulinarnych inspiracji. To taka baza, z której możecie tworzyć niezwykle kolorowe, pożywne i smaczne koktajle. Autorka zadbała o to, aby przy każdej propozycji znalazła się gramatura produktów oraz łączna liczba kalorii danego napoju. To ułatwi wam planowanie posiłków, zwłaszcza jeśli dbacie o formę i każda kaloria ma znaczenie.

Nie zwlekajcie ani chwili dłużej i koniecznie sięgnijcie po książkę Zdrowe koktajle, którą znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!