Hel 3 - kup na TaniaKsiazka.pl

Hel 3 - kup na TaniaKsiazka.pl!Tak, tak! Nowa recenzja na kanale Posłuchajcie oznacza, że uwielbiany przez Was Paweł powraca! Odbiorcom ma jak zwykle do zaoferowania mnóstwo zabawnych momentów, ale przede wszystkim, prezentuje rzetelną opinię na temat książki. Na tapetę, tym razem wziął popularną nowość polskiego autora. Chodzi tu o powieść Hel 3 Jarosława Grzędowicza. Zaciekawieni? Koniecznie to sprawdźcie!

Nowa recenzja na kanale Posłuchajcie – czy książka Hel 3 zasługuje na uwagę?

Przypominamy, że na najnowszą powieść Jarosława Grzędowicza czekało tysiące Czytelników w całej Polsce. Premierowy nakład rozszedł się niczym świeże bułeczki, a miłośnicy jego twórczości nie mogli doczekać się momentu, kiedy zanurzą się w nową historię.

Książka opowiada o tajemniczym pierwiastku, który jest w stanie zapewnić całemu światu zapas energii na wiele tysięcy lat. Problemem stanowi jednak miejsce jego istnienia – Księżyc. Cała akcja powieści dzieje się w 2058 roku, gdzie Czytelnik zderza się z masowo ogłupionym społeczeństwem.

Władza jest natomiast w rękach wielkich koncernów oraz polityków, którzy robią wszystko, by człowiek miał status jedynie maszynki konsumpcyjnej.  Skuteczną kontrolę obywateli zapewniają omnifony, zastępujące tradycyjne więzi międzyludzkie, a kultura i sztuka ustąpiła miejsca filmikom z MegaNetu.

Tyle o książce, bo o wiele więcej ma do powiedzenia Paweł w swojej recenzji. Jeśli ktoś z was do tej pory nie był przekonany, czy zakupić nowość Grzędowicza, teraz macie idealną szansę, by dowiedzieć się, czy warto. Przekonajcie się sami, że opinie na kanale Posłuchajcie są nie tylko merytoryczne, ale potrafią również wywołać uśmiech na twarzy.

Forma filmiku jest przede wszystkim łatwo przyswajalna – swoją drogą, ciekawe czy Paweł odniósłby sukces również w MegaNecie? Dlatego też nie musicie przedzierać się przez męczącą ścianę tekstu. Wystarczy, że odpalicie video i już! Wszystko dzieje się samo, a właściwie wszystko robi recenzent, który śpiewnie opowie Wam o najnowszej książce Grzędowicza.

Wszystkich zainteresowanych powieścią pt. Hel 3, znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Poniżej przedstawiamy Wam najnowszą recenzję z kanału Posłuchajcie: