Wakacje jeszcze na dobre się nie zaczęły, a już na twarzach książkoholików mogą pojawiać się szerokie uśmiechy. Szczególnie kiedy widzą takie promocje książkowe, jak ta. Książki tańsze o 77% od ceny rynkowej! Czerwiec w tym roku będzie naprawdę piękny. Takie obniżki oznaczają, że np. książkę Nie wygłoszę tu mowy, Gabriela Garcii Marqueza, możemy kupić za 9 zł. 🙂 Sprawdźcie, co jeszcze znajdziecie na tej iście wakacyjnej liście, 200 tytułów do 15 zł. Promocja trwa do 4 czerwca (niedziela), włącznie.

Promocje książkowe – książki nawet za 6,5 zł. 

Niektóre książki na liście można kupić nawet za nieco ponad 6 zł! To naprawdę niesamowita okazja. Warto zwrócić także uwagę na takie tytuły jak: Złota godzina Sary Donati o dwóch lekarkach, które walczyły o prawa człowieka oraz Krainę miłości i zatracenia Tiphanie Yanique, niezwykłą sagę osadzoną w karaibskim klimacie.

Na promocyjnej liście 200 tytułów do 15 zł, znalazło się wiele interesujących tytułów literatury obyczajowej i pięknej, a także kryminałów, erotyków czy książek przygodowych. Warto uważnie prześledzić poszczególne pozycje i wybrać coś dla siebie. Naprawdę jest w czym! Wystarczy wymienić takie nazwiska jak: Katarzyna Bonda, Jonathan Carroll, Agatha Christie czy Cecelia Ahern.

Na liście znalazło się także kilka bardzo interesujących poradników o żywieniu i zdrowiu. Warto wymienić, chociażby Zdrowie na talerzu Marii Cross. Książkę, która rozwieje nasze wątpliwości, co do prawdziwej natury niektórych popularnych produktów, które nadmiernie spożywamy i przy okazji kilka mitów żywieniowych. Świetną propozycją jest także Zmęczona? Nigdy więcej Evy Cwynar i Sharyn Kolberg. Książka, która pomoże wielu kobietom uporać się z codziennym brakiem energii, chęci do życia, a nawet zbędnymi kilogramami.

Przeglądajcie tę fantastyczną listę i dajcie znać, co udało Wam się upolować. 🙂

Przecenione książki znajdziecie TUTAJ.

200 tytułów