Książki po 15 zł - tylko na taniaksiazka.pl

Książki po 15 zł - tylko na taniaksiazka.plSzalone ceny książek, czyli to, co lubimy najbardziej! A gdzie? Oczywiście w Taniej Książce. Ta księgarnia potrafi zaszaleć z cenami, a my takie szaleństwa uwielbiamy. Jeśli Wy też, to łapcie książki po 15zł!

Szalone ceny! Książki po 15 zł!

Mamy dla Was całą listę książek, a każda z nich kosztuje, nie mniej nie więcej, a jedynie 15zł! Takie promocje to balsam dla duszy każdego książkoholika. Promocja trwa do 12 czerwca, więc macie chwilę czasu, aby pobuszować wśród tanich książek, do czego gorąco Was zachęcamy.

Listę książek w promocji znajdziecie TUTAJ

Oto kilka perełek, jakie dla Was wyszukaliśmy, ale pamiętajcie, że to tylko kropla w morzu książek po 15 zł. Wskakujcie na stronę promocji, wybierajcie, przebierajcie i kupujcie, bo takie okazje nie zdarzają się często.

Książki po 15 zł na www.taniaksiazka.pl

Przebudzenie Olivii Elizabeth O’Roark

Bestsellerowa powieść z kategorii new adult. Romans, który nie powinien się wydarzyć

Will Langstrom jest trenerem żeńskiej grupy biegaczek. Mężczyzna musi porzucić marzenia o zawodowej wspinaczce górskiej i zająć się podupadającą farmą po zmarłym ojcu. Zdecydowanie nie potrzebuje takich kłopotów jak romanse – tym bardziej z uczennicami. Olivia Finnegan to twarda i zbuntowana młoda dziewczyna, dla której stypendium sportowe na Uniwersytecie w Colorado jest ogromną życiową szansą. Skrywa jednak tajemnicę, która jeżeli wyjdzie na jaw, może ją zniszczyć.

 

Książki po 15 zł na www.taniaksiazka.plUwikłani. Tom 1. Pokusa Laurelin Paige

Ona zatraca się w swoich chorobliwych obsesjach. On skrywa mroczne tajemnice z przeszłości.

Młoda, piękna i niezwykle inteligentna Alayna Withers właśnie obroniła tytuł MBA na prestiżowej nowojorskiej uczelni. Pracuje w klubie nocnym i marzy o awansie na stanowisko menedżera. Z mocnym postanowieniem stara się trzymać z dala od mężczyzn wyzwalających w niej chorobliwą obsesję miłosną, przez którą popadła w problemy z prawem. Alayna jest pewna, że nic nie jest w stanie zakłócić jej doskonałego planu. Nie przewidziała jednak, że na jej drodze, w najmniej oczekiwanym momencie, stanie diabelnie przystojny miliarder Hudson Pierce.

Książki po 15 zł na www.taniaksiazka.plPij zielone

Green smoothies, czyli smaczne, zielone koktajle to prawdziwa eksplozja zdrowia w pysznej formie!

W książce znajduje się wiele przepisów na zielone koktajle zdrowia. Moda na green smoothies przyszła do nas zza oceanu, gdzie kult zdrowej, szczupłej sylwetki ma się dobrze i nic nie wskazuje na to, aby coś się miało w tym temacie zmienić. Zielone koktajle stały się hitem dzięki gwiazdom ekranu i celebrytom, którzy zachwalają ją je jako nieodzowny element diety. Piękne zdjęcia i nowoczesna szata graficzna stanowią dodatkowy atut książki.

 

Te i wiele innych tytułów czeka nas Was w worku pełnym książek po 15zł. który znajdziecie tutaj >>

Promocja trwa do 12 czerwca więc spieszcie na zakupy.