Policja. Ulica - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Nowa książka Katarzyny Puzyńskiej to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości polskiej pisarki. Tym razem również wielbiciele literatury faktu mają wiele powodów do zadowolenia. Po książkę powinni sięgnąć także wszyscy, którzy doceniają rodzimą literaturę kryminalną i sensacyjną oraz polskie reportaże. Policjanci. Ulica będzie dostępna od 20 czerwca 2018 roku. Gwarantujemy, że zadowoli ona nawet najbardziej wymagających odbiorców. Autorka w najnowszej książce prezentuje prawdziwy świat przestępstw i zbrodni bez cienia cenzury. To pierwszy, tak szczery, reportaż o policjantach z ulicy. Koniecznie przekonajcie się o tym sami!

Nowa książka Katarzyny Puzyńskiej – Policjanci. Ulica

Kim tak naprawdę są tytułowi bohaterzy? Brutalami w starciu z ofiarą, czy najbardziej wszechstronnymi funkcjonariuszami w Polskiej Policji? To oni zawsze są pierwsi na miejscu zbrodni. Stają oko w oko z agresją, bezradnością i śmiercią. I to oni widzą znacznie więcej, chociaż, kiedy jadą na wezwanie, nie wiedzą nic i niczego nie mogą być pewni. Ponadto słuszność ich decyzji i szybkość ich podejmowania wpływa na dalsze postępowanie.

 Czytelnicy znajdą w tej książce rozmowy autorki z policjantami ogniw patrolowo-interwencyjnych, wydziału ruchu drogowego i oddziałów prewencji Policji. To rozmowa z postawnymi mężczyznami i niezwykle sprawnymi kobietami. Pokazują, jak naprawdę wygląda życie na służbie. Na pasach broń, pałka, gaz i paralizator. Zapach krwi i błysk lecącej petardy są dla nich już normą. Muszą mierzyć się z chłodem ostrza noża w ręku domowego kata i hukiem wystrzału służbowej broni. Warto przeczytać ten reportaż, by poznać prawdę.

Ale nowa książka Katarzyny Puzyńskiej oprócz pokazania, jak naprawdę wygląda życie na służbie, ma jeszcze jedne, szczytny cel. Wszyscy, kupujący tę książkę, wspierają rodziny funkcjonariuszy, którzy słowa roty ślubowania wypełnili do końca. W dowód uznania pisarka przekazuje połowę swojego honorarium na Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Zatem przypominamy, że nowa książka Katarzyny Puzyńskiej będzie dostępna w sprzedaży od 20 czerwca bieżącego roku. Reportaż pt. Policjanci. Ulica znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!