fekt Remigiusza Mroza, czyli nowa Chyłka!

Remigiusz Mróz postanowił zrobić swoim czytelniczkom prezent z okazji wczorajszego Dnia Kobiet. Ten prezent to oczywiście wiadomość o jego najnowszej powieści. Zapałacie czytelniczym afektem? Pod koniec marca w księgarniach pojawi się najnowszy, już trzynasty tom serii z Joanną Chyłką. Jesteście ciekawi, o czym będzie Afekt Remigiusza Mroza?

Afekt Remigiusza Mroza - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Afekt Remigiusza Mroza

Pedofilia i polityka…

Joanna Chyłka w nowej kancelarii będzie musiała zmierzyć się ze sprawą bardzo trudną moralnie. Obrona pedofila to koszmar prawnika. Do tego sprawa nabiera politycznego charakteru, kiedy okazuje się, że jej klient jest bratem jednego z prominentnych polityków, mało tego – kandydata na prezydenta RP, który wg przedwyborczych sondaży ma dużą szansę na wygranie wyborów.

Nic dziwnego, że sprawa staje się gorącym tematem w mediach. Przecież od tego, czy sąd uzna klienta Chyłki za winnego, może zależeć nie tylko jego los, ale też wynik wyborów.

Jak sami widzicie, zawodowe życie Joanny Chyłki się dość mocno skomplikuje. Z kolei u Kordiana będzie podobnie, ale na gruncie prywatnym. Tu problemy zaczną się, kiedy na jego drodze los postawi dziewczynę z przeszłości.

Afekt Remigiusza Mroza - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

13. tom serii z Chyłką – premiera 23 marca

O dacie premiery (23 marca) Afektu Remigiusz Mróz jak zwykle poinformował swoich czytelników osobiście, za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jednocześnie złożył czytelniczkom życzenia z okazji Dnia Kobiet:

PS Drogie Panie, wszystkiego najlepszego! Chyłkowej niezłomności i determinacji na drodze do osiągania Waszych celów – oraz iście Zordonowej cierpliwości do nas, facetów, od czasu do czasu.

~ cytat pochodzi z postu zamieszczonego przez autora (fb.watch/46WTIlb-CK)

Książka Afekt Remigiusza Mroza będzie dostępna już 23 marca, jeżeli chcecie ją zamówić w przedsprzedaży, to zajrzyjcie w to miejsce.

Autor zamieścił też booktrailer swojej najnowszej powieści:

Joanna Chyłka – wydawniczy ewenement

Czytelnicy wiedza, że są serie i SERIE. Cykl powieści o Joannie Chyłce z pewnością zalicza się do tych drugich. Nie dość, że każda nowa powieść o prawniczce z miejsca trafia do zestawień bestsellerów większych i mniejszych księgarni, to poprzednie części też mogą pochwalić się całkiem niezłym zainteresowaniem.

Serial Chyłka – to już 4 sezony

Seria została przeniesiona na mały ekran, a w tytułową rolę wcieliła się Magdalena Cielecka. Do tej pory powstały 4 sezony, kolejno oparte na powieściach: Zaginięcie, Kasacja, Rewizja i Inwigilacja, z czego premiera najnowszego, 4 odcinka, 4 sezonu zaplanowana jest na dziś.

Wszystkie książki z serii z Joanną Chyłką możecie znaleźć tutaj: Seria Joanna Chyłka.