Dokładnie tak! Remigiusz Mróz nie zawodzi swoich Czytelników, których przyzwyczaił już do tego, że wydaje nowe książki mniej więcej regularnie, co trzy miesiące. 😉 20 września możemy spodziewać się kolejnej (po wydanym w lipcu Hashtagu) powieści. Ta wiadomość ucieszy wszystkich fanów serii z Joanną Chyłką, bo Kontratyp to najnowsza, już 8 część opowieści o ambitnej prawniczce.

Kontratyp, nowy tom serii z Joanną Chyłką Remigiusza Mroza w TaniaKsiazka.pl >>

Annapurna

Kontratyp, nowy tom serii z Joanną Chyłką – zapowiedź

Joannę Chyłkę czeka kolejna, intrygująca sprawa. Tym razem będzie odkrywać prawdę dotyczącą śmierci polskich alpinistów.

W drodze na Annapurnę – ośmiotysięcznik, dziesiąty, co do wielkości szczyt Ziemi – zaginęło troje alpinistów. Jedynym śladem, jaki po nich pozostał to poskręcane liny znalezione przez ekipę ratunkową. Ta sprawa pozostaje zagadką.

Kilka tygodni później na granicy nepalsko-tybetańskiej zostaje zatrzymana Polka, jedna z zaginionych. Kobieta zostaje oskarżona o zabójstwo, bo okazuje się, że doprowadziła do śmierci towarzyszy. Co prawda, zrobiła to, żeby przeżyć, jednak kulisy tych wydarzeń pozostają zagadką. Nie wiadomo też, skąd polscy śledczy mają dowody wskazujące na winę alpinistki.

Jednak to nie jedyna sprawa, z jaką Chyłka zmierzy się w tej książce. Prawniczce zacznie grozić człowiek, który twierdzi, że to on w przeszłości zaatakował ją kwasem.

Prawda, że zapowiada się ciekawie?

Seria z Joanną Chyłką

Każda z książek w serii z Joanną Chyłką jest pełna zaskakujących, prawniczych zagrywek. Na pierwszym planie tych powieści jest rozprawa sądowa, w której uczestniczy bohaterka, bezwzględna prawniczka.

Jeżeli nie znacie jeszcze książek Remigiusza Mroza o Joannie Chyłce, a lubicie kryminały prawnicze, to warto nadrobić lekturowe zaległości. Do tej pory ukazało się 7 tomów:

  1. Kasacja,
  2. Zaginięcie,
  3. Rewizja,
  4. Immunitet,
  5. Inwigilacja,
  6. Oskarżenie,
  7. Testament.

Kontratyp, nowy tom serii z Joanną Chyłką zapowiada się intrygująco. Jestem ciekawa tego, jaka jest prawda o wydarzeniach na Annapurnie i czy kobieta faktycznie jest winna śmierci towarzyszy. Na szczęście dowiemy się tego już niedługo. 😉

Twórczość Remigiusza Mroza ma zagorzałych fanów i równie zagorzałych przeciwników, do której z tych grup należycie?

Kontratyp, nowy tom serii z Joanną Chyłką możecie już zamówić tutaj. Pozostałe książki o sprawach rozwiązywanych przez tę prawniczkę są tu.