Autobiografia Magdy Gessler - Magda

Kobieta pełna pasji i temperamentu, jedna z najbardziej wpływowych Polek – Magda Gessler. Dzięki niej Polacy dowiedzieli się więcej o kuchni i o tym, że można lepiej, a w wielu domach zagnieździły się kulinarne patenty podejrzane w Kuchennych rewolucjach. Jednak życie Magdy Gessler kręci się nie tylko wokół jedzenia. Między innymi właśnie tego będziemy mogli dowiedzieć się z jej autobiografii. Magda pojawi się w większości księgarń wraz z początkiem lipca.

Autobiografia Magdy Gessler - Magda

Autobiografia Magdy Gessler – o życiu i pasji

Autobiografia Magdy Gessler jest owocem współpracy restauratorki z Dominikiem Linowskim. Dominik towarzyszył Magdzie przez dwa lata, a książka jest efektem rozmów, jakie w tym czasie miały miejsce.

Zatem Magda to zapis przemyśleń i wspomnień. Jaka właściwie jest królowa polskiej gastronomii? Dlaczego dziś jest w takim miejscu, a nie innym? Jakie wydarzenia ją ukształtowały?

Magda to wciągająca i pełna emocji podróż przez przeszłość Magdy Gessler. To też podróż przez szczęście i przez samotność, świadectwo siły, pasji i ciekawości świata oraz tego, że warto walczyć o spełnienie marzeń. To książka o tym, że los rzuca kłody pod nogi po to, żeby je przeskakiwać, a nie dać się im przygnieść.

Od doradcy podatkowego do biografa

Wszystko zaczęło się nieoczekiwanie. W końcu Dominik Linowski nie jest ani dziennikarzem, ani ghostwriterem tylko doradcą podatkowym. Właśnie wokół podatków początkowa miała się obracać jego współpraca z Magdą Gessler. Później, zafascynowany jej życiem i historią, Dominik z doradcy przerodził się w zaufanego biografa restauratorki.

Między nimi nawiązała się wyjątkowa relacja, bez które nie byłoby tej książki.

Niekwestionowana królowa polskiej gastronomii. Pasjonatka życia, jego smaków i kolorów. Niestrudzona wojowniczka o smaczną, zdrową i pożywną kuchnię. Osobowość telewizyjna, której programy Kuchenne rewolucje oraz MasterChef biją rekordy oglądalności.

A prywatnie – kobieta o sercu i duszy nastolatki, niepoprawna optymistka, osoba pełna empatii i miłości. Jej wyobraźnia nie ma ograniczeń, a serce nie czuje lęku. Kolekcjonerka przeżyć oraz przygód, która na pierwszym miejscu zawsze stawia drugiego człowieka.

~ Dominik Linowski o Magdzie Gessler; cytat pochodzi ze strony: gesslermagda.pl

Autobiografię Magdy Gessler, zatytułowaną po prostu: Magda możecie już zamówić w tym miejscu.

Sprawdź też: