Książka Dominika Rupińskiego - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka Dominika Rupińskiego to nie lada gratka dla wszystkich fanów młodego gwiazdora. Poza tym to również świetna propozycja dla każdego wielbiciela książek młodzieżowych, które zachęcają czytelników do interakcji. Ponadto to doskonała książka na rozpoczęcie nowego roku z wizją zabawy i mnóstwem godzin rozrywki. Ponieważ pozycja pt. So sweet challenge jest już dostępna w sprzedaży.

Dominik Rupiński to gwiazdor polskiego TikToka, Musical.ly, Youtube’a i Instagrama. Ma na swoim koncie popularne produkcje, a jego profile na kanałach społecznościowych śledzą tysiące odbiorców. Tym samym trudno się dziwić, że książka okazała się ogromnym sukcesem, w błyskawicznym tempie zyskując status bestsellera. Jesteście ciekawi, czego możecie się spodziewać po tym tytule? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Książka Dominika Rupińskiego - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka Dominika Rupińskiego – kilka słów o tym, co znajdziecie w środku

To unikatowa i niespotykana książka, która łączy w sobie elementy activity book ze zbiorem wyzwań, wspólnym gotowaniem, jedzeniem słodkości i wymianą zdjęć. Za całość odpowiada Dominik Rupiński, kreatywny młodzieniec, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży. Tym samym przygotował swoim fanom przepis na to, by każdy dzień nadchodzącego roku był maksymalnie słodki. Wyzwanie trwa cały rok i jest połączone z filmikami, które będzie przygotowywał i publikował u siebie Dominik. W związku z tym ta książka to wspaniały sposób na długie godziny niesamowitej zabawy.

Oto jak autor sam pisze o najnowszym projekcie:

To jest nasz So Sweet Challenge! Mój i Twój! Co robisz 5 stycznia? Ja obchodzę Dzień Bitej Śmietany! A 9 czerwca? Bo akurat wtedy wypada Dzień Przyjaciela! Spędźmy ten czas razem! Wspólne gotowanie, niecodzienne wyzwania, jedzenie słodkości, wymiana zdjęć… będzie soooo sweet! Dzięki tej niezwykłej książce o niczym nie zapomnisz, a przy okazji… zdradzę Ci sekret: So Sweet Challenge to przepustka do wciągającej zabawy, która będzie trwać cały rok!

Przypominamy, że książka Dominika Rupińskiego pt. So sweet challenge jest już dostępna w sprzedaży. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim fanom młodego twórcy.