Alex Cross w formie serialu

Alex Cross w formie serialu to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości Jamesa Pattersona. Poza tym powody do zadowolenia mają również ci, którzy uwielbiają produkcje detektywistyczne i kryminalne, z nutą sensacji. Warto tutaj wspomnieć, że seria, którą stworzył pisarz, cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników na całym świecie. Każda część cyklu w błyskawicznym tempie zyskuje status bestsellera, stając się międzynarodowym hitem. Nic więc dziwnego, że doczeka się już kolejnej ekranizacji.

Czego możecie spodziewać się po najnowszej produkcji? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej! To też dobry moment, by nadrobić zaległości, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z książkami pisarza.

Alex Cross w formie serialu

Alex Cross w formie serialu – kilka słów o najnowszym przedsięwzięciu

Przede wszystkim wiemy, że będzie to wspólny projekt Amazon, Paramount i Skydance i przybierze on formę serialu. Autor książek, James Patterson będzie jednym z producentów wykonawczych. Niestety na razie to jedyne informacje, jakie mamy. Jednak kiedy tylko pojawią się nowe wieści od razu damy wam o tym znać.

Tymczasem warto też przypomnieć, że cały cykl, w którym pojawia się Alex Cross, liczy aż 30 tomów. Główny bohater początkowo sprawdza się jako psycholog behawioralny i detektyw wydziału zabójstw w Waszyngtonie. Następnie przenosi się do FBI, gdzie zostaje tajnym agentem. Zawirowania w życiu Crossa sprawiają jednak, że wraca do praktyki psychologicznej i konsultacji zarówno w sprawach prowadzonych przez policję, jak i FBI.

Alex Cross w formie serialu to oczywiście nie pierwsza próba zekranizowania tego obszernego cyklu. Bohater doczekał się już trzech kinowych produkcji: Alex Cross, Kolekcjoner czy W sieci pająka.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na więcej konkretnych informacji, odnośnie do wspomnianej produkcji. Tymczasem wszystkich zainteresowanych książkami Jamesa Pattersona odsyłamy tutaj. Sprawdźcie, gwarantujemy, że nie pożałujecie! I koniecznie dajcie nam znać, czy czytaliście jego powieści oraz jak wasze wrażenia. Jesteśmy również ciekawi, czy tak jak my, z niecierpliwością czekacie na najnowszą ekranizację serii?