Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia - kup na TaniaKsiazka.pl

Autobiografia Kuby Wojewódzkiego: Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia

Autobiografia Kuby Wojewódzkiego to nie lada gratka dla wszystkich miłośników polskiego prezentera telewizyjnego i Króla TVN-u. O tym, że książka ujrzy światło dzienne, poinformował sam dziennikarz na facebookowym profilu. Premiera prezentowanej dziś lektury przewidywana jest na 7 listopada tego roku, a jej tytuł to Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia. Cóż, tytuł, w przypadku takiej osobowości, nie powinien nikogo dziwić, choć wydaje się, że zbitka słów w nim występująca, jest, co najmniej, ze sobą sprzeczna. Niestety, dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Jeśli jednak tylko się o tym dowiemy, będziemy informować was na bieżąco.

Autobiografia Kuby Wojewódzkiego – kolorowa opowieść o życiu

Trudno nie zgodzić się z faktem, że im wyraźniejsza osobowość medialna, tym bardziej widzowie chcą dowiedzieć się, jaka jest naprawdę. Podobnie jest z Wojewódzkim. Od lat bawi, szokuje i wzbudza kontrowersje, udowadniając jednocześnie, że ma sporo do powiedzenia, jako felietonista, dziennikarz i juror sławnego show. Oto co sam autor pisze o najnowszym projekcie, którego realizację ogłosił właśnie światu:

Pisałem ją sześć lat i myślę, że warto było. Zawsze uważałem, że książki celebrytów to gówno i pewnie dlatego nigdy nie zostałem celebrytą. Mając 55 lat chyba warto podsumować pierwsza połowę …

Biorąc pod uwagę cięty język Wojewódzkiego i brak oporów przed szczerymi i bezpośrednimi wyznaniami, prezentowana dziś książka może okazać się naprawdę kolorową autobiografią. No i jeszcze fakt, że powstawała tak długo. Autor z pewnością miał o czym pisać.

Jest synem prokuratora, ukończył liceum humanistyczne, po czym rozpoczął studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim, których jednak nie przypieczętował zdobyciem wyższego wykształcenia. W 1990 został dyrektorem artystycznym firmy fonograficznej Arston. W tym czasie był odpowiedzialny za wydawanie albumów muzycznych takich wykonawców jak Kult, Apteka, Kolaboranci czy T. Love. Następnie w 1993 zajmował stanowisko dyrektora Festiwalu Muzyków Rockowych w Jarocinie. Karierę medialną rozpoczął wraz z programem Rockandroller w TVP1. Od 2006 roku prowadzi talk-show Kuba Wojewódzki.

Dziś w Polsce trudno znaleźć osobę, która choćby raz w życiu nie słyszała o tym człowieku. Autobiografia Kuby Wojewódzkiego ma więc spory potencjał i z pewnością będzie cieszyła się sporym zainteresowaniem ze strony Czytelników.