Biały wróbel to książka Gabrieli Kusz, która jest już dostępna w sprzedaży. Ta gorąca nowość przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom polskich powieści fantasy. Jeśli zatem jesteście wielbicielami gatunku i poszukujecie nietuzinkowych opowieści, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie prezentowaną dziś książkę i dajcie znać, czy po nią sięgniecie. My nie mamy wątpliwości, że to jedna z tych historii, które jeszcze na długo po zakończeniu, zaprzątają głowę. Przekonajcie się sami!

Biały wróbel – a co, jeśli twoje życie na Ziemi to tylko iluzja?

Główną bohaterką powieści jest Arleta, której całe dotychczasowe życie strawił ogień. Tragiczny pożar sprawił, że bohaterka straciła dom, rodzinę, a nawet własne imię. Jednak osamotniona i zrozpaczona dziewczyna otrzymuje od losu drugą szansę. Opiekę zapewniła jej bogata Francuzka. Teraz bohaterka na nowo musi nauczyć się żyć w luksusowym otoczeniu gotyckiej rezydencji. Jednak ani na chwilę nie opuszcza jej poczucie, że jej prawdziwe miejsce jest zupełnie gdzieś indziej.

Jej życie jeszcze raz wywróci się do góry nogami, kiedy pozna legendę o Żywiołach i odkryje mroczną tajemnicę swojego pochodzenia. Dowie się również, że jest ostatnią Hybrydą Lodu. Od tej pory będzie musiała zrobić wszystko, by nie wpaść w ręce Szatana i ratować się przed potępieniem.

Jednak czy dziewczynie wystarczy sił, by stawić czoła potężniejszym od niej siłom Podziemia? Komu może zaufać, a komu nie, w tej ostatecznej walce dobra ze złem? I w końcu, czy inny wymiar okaże się miejscem, w którym w końcu poczuje się jak w domu?

Powieść pt. Biały wróbel znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury fantasy. Nie mamy wątpliwości, że warto wspierać rodzimych twórców. A Gabriela Kusz zasługuje na to, by o jej książce usłyszało jak największe grono odbiorców. Autorka stworzyła nietuzinkową historię, która zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców. Gwarantujemy, że przy tej pozycji nie będziecie się nudzić. Wartka akcja, wiele tajemnic i zaskakujące zakończenie – to wszystko sprawia, że trudno oderwać się od lektury.