Bielszy odcień śmierci - kup na TaniaKsiazka.pl

Bielszy odcień śmierci to debiutancka książka Bernarda Miniera, która w błyskawicznym tempie zdobywa serca Czytelników na całym świecie. Jeśli kryminały to Wasz ulubiony gatunek, koniecznie sprawdźcie powieść tego autora. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający Czytelnicy nie będą mieli powodów do narzekania. Minier ma na swoim koncie wiele zwycięstw w prestiżowych konkursach na opowiadania, było więc tylko kwestią czasu, kiedy wyda w końcu pełnoprawną książkę. I oto jest, na szczęście dla miłośników intrygujących historii. Jeśli poszukujecie powieści, która skutecznie oderwie Was od rzeczywistości i zapewni mnóstwo godzin dobrej rozrywki, trafiliście idealnie. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Bielszy odcień śmierci – skandynawski kryminał i francuskie wyrafinowanie

Jest rok 2008, grudzień. Czytelnik przenosi się wraz z bohaterami powieści do doliny w Pirenejach. Bardzo wczesnym rankiem pracownicy elektrowni wodnej dokonują makabrycznego odkrycia. Na górnej stacji kolejki liniowej znajduje się okaleczone ciało konia. W tym samym dniu młoda absolwentka psychologii obejmuje stanowisko w ściśle strzeżonym zakładzie psychiatrycznym dla przestępców, który znajduje się w tej samej dolinie. Mija kilka kolejnych dni, a spokojną dotąd okolicą wstrząsają kolejne zbrodnie. Sprawą zajmuje się komendant Martin Servaz. Ten czterdziestoletni policjant z Tuluzy słynie ze swej przenikliwości i doskonałej intuicji. Jednak przypadek, z którym musi się zmierzyć, znacznie różni się od dotychczasowych spraw. Morderca jest niezwykle przebiegły i wyjątkowo okrutny w swych działaniach.

Bardzo szybko wychodzi na jaw, że bajkowe górskie miasteczko skrywa tajemnice, które mrożą krew w żyłach niejednego odkrywcy. Czy Servaz będzie musiał zmierzyć się z największym koszmarem w życiu? Jak poradzi sobie z tą niecodzienną i brutalną sprawą?

Bernard Minier debiutuje w wielkim stylu. Wśród miłośników literatury kryminalnej już pojawiają się głosy, że to nowy, wielki talent. Warto tutaj również wspomnieć, że autor wychował się u stóp Pirenejów. Jak nikt zna więc warunki tam panujące, kulturę i każdy najmroczniejszy zakamarek. Nic dziwnego, że to właśnie taki krajobraz stał się doskonałą bazą na mrożącą krew w żyłach historię.

Książkę pt. Bielszy odcień śmierci znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!