Biografia Donalda Trumpa - Zbyt wiele i nigdy dość

Powstało już wiele książek, których autorzy starali się przeanalizować i wyjaśnić fenomen obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Donald Trump — playboy, showman, człowiek olbrzymiej władzy i jeszcze większego ego. Już w październiku będziemy mieć szansę, żeby spojrzeć na niego oczami psycholog klinicznej i jednocześnie bratanicy prezydenta. Książka Mary L. Trump Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świcie pojawi się w księgarniach już 7 października.

Biografia Donalda Trumpa - Zbyt wiele i nigdy dość

Zbyt wiele i nigdy dość — nowa biografia Donaldza Trumpa

Mary L. Trump portretuje swojego wuja jak nikt wcześniej. Nic dziwnego, że jej książka od premiery w Stanach Zjednoczonych w lipcu tego roku sprzedała się już w ponad milionie egzemplarzy. Donald Trump ma wiele twarzy, od lat skrupulatnie buduje swój wizerunek i wizerunek swojej rodziny. Autorka książki Zbyt wiele i nigdy dość przedstawia czytelnikom wielowymiarowy i unikatowy portret Trumpa.

Autorka biografii jest jedyną bratanicą prezydenta oraz doświadczoną i utytułowaną psycholog kliniczną. Mary większość swojego dzieciństwa spędziła w nowojorskim Queens, w domu dziadków. Tam też dorastał przyszły prezydent Stanów Zjednoczonych i czworo jego rodzeństwa. Ich dojrzewanie było pasmem traum, trudnych i niszczących relacji oraz zmaganiem się z poczuciem odrzucenia i przemocą.

Siła książki Zbyt wiele i nigdy dość tkwi w sposobie, w jaki Mary L. Trump opowiada o trudnych wydarzeniach. Pisze o nich nie stroniąc od czarnego humoru. Autorka nie ma litości w analizowaniu relacji między braćmi oraz sposobu, w jaki Donald, budował swoją pozycję w swojej rodzinie.

Zbyt wiele i nigdy dość - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Jaka jest prawda o dysfunkcyjnej i jednocześnie jednej z najbardziej wpływowych rodzin? Na to pytanie może odpowiedzieć tylko członkini klanu Trumpów. Mary ma doświadczenie i wiedzę, żeby opowiedzieć historię rodziny. Z jej książki wyłania się mroczny obraz Donalda Trumpa, człowieka bez serca i najniebezpieczniejszego człowieka na świecie. Bratanica rozprawia się z mitami, jakie jej wuj stworzył na swój temat.

Polskie wydanie książki Mary L. Trump Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie ukaże się nakładem Wydawnictwa Agora. Premierę zapowiedziano na 7 października. Ta swoista biografia jest już dostępna w przedsprzedaży w tym miejscu