Biografia Roberta Kubicy już niebawem!

Biografia Roberta Kubicy to nie lada gratka dla wszystkich fanów sportowca. Także miłośnicy ciekawych życiorysów nietuzinkowych osób mają sporo powodów do zadowolenia. Nikt dziś nie ma wątpliwości, że Robert Kubica to polska legenda Formuły 1. W związku z tym autorzy, Cezary Gutowski i Aldona Marciniak, stworzyli świetny portret polskiego sportowca, który zainteresuje nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. Książka pt. Niezniszczalny będzie dostępna w sprzedaży od 27 lutego 2019 roku.

Gutowski już od 2002 roku z bliska śledzi karierę Kubicy. Towarzyszył mu od Formuły Renault 2000, poprzez Formułę 3, World Series by Renault aż po Formułę 1. Gutowski relacjonował jego poczynania z rajdowych tras, stając się pierwszym polskim dziennikarzem ze stałą akredytacją zarówno w Formule 1, jak i rajdowych mistrzostwach świata WRC. Natomiast Aldona Marciniak to dziennikarka i redaktorka „Przeglądu sportowego”, specjalizująca się w sporcie samochodowym. W tej roli odwiedziła wiele wyścigów Formuły 1, a także rajdów WRC, śledząc poczynania Roberta Kubicy. Ponadto to również redaktorka albumów podsumowujących sezony Formuły 1. Od 2016 roku stały gość studia F1 w Eleven Sports.

Biografia Roberta Kubicy – życie gotowym scenariuszem na film

Kilka miesięcy temu zaczęły pojawiać się pierwsze informacje o powrocie Roberta Kubicy do Formuły 1. Kibice i dziennikarze oszaleli. Pojawiły się głosy, że jeśli tak się stanie, to będzie to gotowy materiał na scenariusz i piękny film. Nasz sportowiec po ośmiu latach przerwy znów stanął przed szansą udziału w wyścigach.

Trudno się dziwić wszystkim tym głosom. Każdy, kto zna losy naszego zdolnego kierowcy, wie, że jego historia ma potencjał na pasjonującą hollywoodzką story. Ponieważ Polak pierwsze fragmenty świetnego filmowego scenariusza „pisał” już od lat. Tym samym jest w nim wszystko, co kochają widzowie pod każdą szerokością geograficzną. To dziecięca pasja, młodzieńcze lata wyrzeczeń, rozłąka z rodziną, wielkie sukcesy i bolesne porażki, dramatyczne wypadki, walka o życie, zdrowie i w końcu powrót do wyczynowego sportu.

Przypominamy, że biografia Roberta Kubicy pt. Niezniszczalny będzie dostępna w sprzedaży od 27 lutego bieżącego roku. Książkę znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!