Bestsellery Empiku 2018 rozdane!

Bestsellery Empiku 2018 rozdane. Oto laureaci!

Bestsellery Empiku 2018Wczoraj (13 lutego) podczas uroczystej gali poznaliśmy najchętniej kupowane w Empiku tytuły filmowe, muzyczne i książkowe. Statuetki odebrali twórcy, których dzieła cieszyły się największą popularnością w 2018 r.

Wielkim wygranym okazał się Dawid Podsiadło, który zdobył dwie statuetki i, jak zawsze, z wielką skromnością za nie dziękował!

Nas najbardziej jednak interesują książki! Czy Wy – tak samo jak ja – obstawialiście, kto wygra w każdej kategorii? Muszę przyznać, że udało mi się obstawić większość zwycięzców! Wszystkie książki, które były nominowane, cieszyły się ogromną popularnością w poprzednim roku. Sam plebiscyt do ostatniej chwili wzbudzał wielkie emocje wszystkich: zarówno tych obecnych na gali, jak i zebranych przed telewizorami.

 

Bestsellery Empiku 2018 rozdane

Jeśli chodzi o literaturę, to Bestsellery Empiku przyznawane były w pięciu kategoriach: literatura polska, literatura zagraniczna, literatura faktu, literatura młodzieżowa i literatura dla dzieci.

Bestsellery Empiku 2018 – WYNIKI. Kto wygrał?

To było bardzo emocjonujące oczekiwanie! W każdej kategorii wyróżniono same perełki. Dlatego też do końca nie było wiadomo, kto wygra, a każdy wybór byłby tym właściwym. Myślę, że nagrody nie były dla nikogo zaskoczeniem, sami nagrodzeni nie kryli wzruszenia i wdzięczności i nie ma co się im dziwić, bo takie nagrody to nie lada gratka w literackim świecie. I tak w poszczególnych kategoriach wygrali:


Bestsellery Empiku 2018 rozdane!

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

A Was zachęcamy do lektury zwycięskich książek, jeśli oczywiście jeszcze tego nie zrobiliście. 😉