Brandon Mull w Polsce

Brandon Mull w Polsce to informacja, która bez wątpienia ucieszy wszystkich miłośników twórczości pisarza. Poza tym powody do zadowolenia mają również ci, którzy interesują się młodzieżową literaturą fantasy. Ponieważ autor zasłynął w świecie książki bestsellerowymi seriami pt. Smocza straż (jej recenzję znajdziecie tutaj) i Baśniobór. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z książkami tego autora, koniecznie nadróbcie zaległości. Bo już niedługo Brandon Mull pojawi się w naszym kraju! Jesteście ciekawi, gdzie i kiedy będziecie mogli go spotkać? Koniecznie czytajcie dalej, by poznać więcej szczegółów!

Brandon Mull w Polsce

Brandon Mull w Polsce – szczegóły wizyty pisarza w naszym kraju

Popularny autor książek dla młodzieży pojawi się aż w dwóch polskich miastach. Pierwsza wizyta odbędzie się w Warszawie 24 października 2019 roku (czwartek), o godzinie od 10.00 do 12.00. Spotkanie autorskie z czytelnikami będzie miało miejsce w Empik Junior, ul. Marszałkowska 116/122.

Tutaj znajdziecie wydarzenie na facebooku.

Brandon Mull w PolsceNatomiast drugie spotkanie związane jest już z ogromnym, czytelniczym wydarzeniem w Krakowie. Zgadza się, chodzi tu o Międzynarodowe Targi Książki, które odbędą się przy ulicy Galicyjskiej 9. W związku z tym autor pojawi się tam 26 października 2019 roku (sobota), o godzinie od 15.00 do 17.00 w sali seminaryjnej Budapeszt AB, gdzie będzie podpisywał książki. Ale to nie wszystko. Ponieważ tego samego dnia wystąpi również na autorskim spotkaniu z czytelnikami na Scenie Dunajec. Spotkanie potrwa od godziny 18.00 do 19.00.

Tutaj znajdziecie wydarzenie na facebooku.

Jesteśmy bardzo ciekawi, czy wybierzecie się na któreś z podanych spotkań. Jeśli tak, koniecznie dajcie nam znać, czy udało się wam zdobyć autograf pisarza!

Natomiast wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji poznać książek pisarza, zachęcamy do zmiany tego stanu rzeczy. Gorąco polecamy twórczość Brandona Mulla wszystkim miłośnikom młodzieżowej literatury fantasy. Koniecznie sprawdźcie proponowane serie! Ponieważ nie przez przypadek książki ze wspomnianych cykli okupowały przez długi czas szczyty bestsellerowych list!

Serię pt. Baśniobór znajdziecie tutaj.

Serię pt. Smocza straż znajdziecie tutaj.