Chłopiec z lasu Harlana Cobena - zapowiedź

Odnalezienie tajemniczego, dzikiego chłopca, który przetrwał sam w wielkim lesie Stanowego Parku Krajobrazowego niewątpliwie rodzi wiele pytań. Do tego zagadkowe zaginięcie nastolatki, której z jakiegoś powodu nie szuka nawet własny ojciec. Czy jest możliwe, aby coś łączyło te dwie, oddalone o trzydzieści lat, sprawy? Odpowiedzi i niezapomniane emocje z pewnością przyniesie Chłopiec z lasu Harlana Cobena. Nowa powieść już niedługo pojawi się na półkach księgarń!

Chłopiec z lasu Harlana Cobena - zapowiedź

Coben – mistrz zwrotów akcji

Zawsze możesz liczyć na to, że Coben zaserwuje ci tajemnicę, której nie możesz porzucić.

Tymi słowami o amerykańskim pisarzu napisano w dwutygodniku Forbes. Niegasnąca popularność książek Harlana Cobena dowodzi, że czytelnicy nie tylko nie mogą się od nich oderwać, ale z niecierpliwością czekają także na nowe powieści pisarza.

Jego dotychczasowe książki, między innymi O krok za daleko czy Nie mów nikomu zyskały popularność na całym świecie.  Powieść W głębi lasu doczekała się także serialowej adaptacji Netfliksa.

Harlan Coben Chłopiec z lasu

Chłopiec z lasu Harlana Cobena

W jaką historię Harlan Coben wciągnie nas tym razem? W 1986 roku w parku Ramapo Mountain zostaje odnaleziony chłopiec. Dziecko jest dzikie, nic o sobie nie mówi, nikt nie zgłaszał jego zaginięcia. Nie wiadomo, jak długo przebywało w lesie ani jak udało się mu przetrwać.

Po wielu latach Wilde (tak nazwano chłopca) już jako dorosły mężczyzna stara się wieść normalne życie. Któregoś dnia pewna ważna osoba z przeszłości Wilde’a zgłasza się do niego z prośbą o rozwikłanie zagadki zaginięcia nastolatki. Zniknięciem dziewczyny nikt się nie przejmuje, nawet jej własny ojciec jej nie szuka. Jedynym tropem jest fakt, że nastolatka była ostatnio nękana.

Wilde, człowiek bez przeszłości, wieczny outsider, decyduje się pomóc w odnalezieniu porzuconej nawet przez najbliższych zaginionej. Aby rozwikłać tę sprawę, mężczyzna będzie musiał zmierzyć się także z własną przeszłością. Co przyniesie powrót do korzeni i do miejsca, w którym władza starannie ukrywa niewygodne sekrety?

Chłopiec z lasu Harlana Cobena trafi do sprzedaży 12 listopada 2020 roku. Książkę w dobrej cenie znajdziecie TUTAJ.

Zobacz także: