Precedens. Nowa Chyłka już we wrześniu!

Zbliża się jesień i jak zawsze trochę znienacka i nieco chyłkiem (czy też Chyłką) nadchodzi mróz (czy też Mróz). Remigiusz Mróz przyzwyczaił nas do tego, że o jego nowych książkach dowiadujemy się zaledwie dwa tygodnie przed ich premierą i wtedy cały rodzimy rynek wydawniczy zostaje postawiony w stan gotowości. 

Precedens. Nowa Chyłka już we wrześniu! Sprawdź w TaniaKsiazka.pl

O tym, że w księgarniach pojawi się Precedens, nowa część serii z Joanną Chyłką, dowiedzieliśmy się zaledwie wczoraj wieczorem, a książkę już w przedsprzedaży zdążyło złapać wielu fanów! Co się dziwić? Przecież nie dość, że Mróz, to jeszcze Chyłka!

Precedens. Nowa Chyłka — zarys fabuły

Remigiusz Mróz rozpieszcza swoich czytelników. Wypuszczając nowości mniej więcej, co 3 miesiące, niemal nie zostawia im czasu na sięganie po książki innych autorów 😉

Z pewnością zastanawiacie się, o czym będzie Precedens, 12. (już!) tom cyklu, w którym przez lata zdążyły się z lubością rozczytać rzesze czytelników? Zapowiada się ciekawie.

Po wszystkich perturbacjach, jakie autor zgotował swojej bohaterce w poprzednich tomach, Joanna Chyłka wraca do pracy w kancelarii Żelazny & McVay. Tym razem pewna bardzo popularna aktorka chce, żeby to właśnie Chyłka ją broniła. Tylko że kobieta dopiero skrupulatnie planuje morderstwo, ma je popełnić za chwilę i jest pewna, że to będzie zbrodnia doskonała… Zanim prawniczka wymyśli, jak skutecznie powstrzymać klientkę, ta już zdąży dorwać ofiarę. Mało tego, aktorka transmituje morderstwo w mediach społecznościowych. Tej sprawy raczej nie da się wygrać.

Dowody przeciw klientce Chyłki są nie do podważenia. Śledczy mają i nagranie, i DNA. Tylko że aktorka mimo wszystko nie chce przyznać się do winy. Jednocześnie zapewnia Chyłkę i Kordiana, że prokurator nic jej nie udowodni, a sąd nie będzie mieć podstaw, żeby ją skazać.

Sądzę, że Mróz (paradoksalnie 😉) rozgrzeje czytelników wraz z początkiem jesieni.

Precedens, 12 tym serii z Chyłką w TaniaKsiazka.pl

Nowa książka Remigiusza Mroza już 16 września!

Czy czeka nas bezprecedensowa historia? To okaże się już 16 września, bo właśnie wtedy nowa książka Remigiusza Mroza pojawi się w księgarniach. Jeżeli chcecie zamówić Precedens już teraz, to możecie to zrobić w przedsprzedaży. Książkę znajdziecie w tym miejscu.