Friends. Przyjaciele na zawsze. Ten o najlepszych odcinkach

Wystarczą same imiona: Monica, Rachel, Phoebe, Ross, Chandler oraz Joey – i już chyba wszyscy wiedzą, o kogo chodzi. 😉 Trudno uwierzyć, że serial o przygodach nowojorskiej paczki ma już ponad ćwierć wieku, ponieważ wciąż bawi widzów i zdobywa nowych fanów na całym świecie. I właśnie fanów – zarówno tych wieloletnich jak i całkiem nowych – z pewnością zainteresuje książka pt. Friends. Przyjaciele na zawsze. Ten o najlepszych odcinkach, która niedawno pojawiła się w księgarniach.

Friends. Przyjaciele na zawsze. Ten o najlepszych odcinkach

Przyjaciele na dobre i na złe

Przyjaciele to bez dwóch zdań serial o statusie kultowego! Najbardziej zapaleni fani oglądają poszczególne odcinki (a nawet sezony!) serialu po kilka(dziesiąt) razy, nadal doskonale się przy tym bawiąc. Wszak przyjaciół nie porzuca się tak łatwo! 🙂

Zapewne nie trzeba być aż tak oddanym fanem, żeby chcieć znaleźć się na planie, albo przez chwilę pobyć w mieszkaniu Moniki czy wypić kawę w Central Perk. Niestety kawa na planie odpada, ale dzięki nowej książce możemy zajrzeć za kulisy i dowiedzieć się o serialu czegoś nowego.

Friends. Przyjaciele na zawsze. Ten o najlepszych odcinkach

Friends. Przyjaciele na zawsze. Ten o najlepszych odcinkach

Co znajdziemy w nowej książce o Przyjaciołach? Z okazji 25-lecia serialu autorzy przygotowali przewodnik po najlepszych odcinkach, naszpikowany zdjęciami z planu aż stu epizodów.

W przewodniku przeczytamy rozmowy z twórcami serialu: Martą Kauffman, Davidem Cranem i scenografem Johnem Shaffnerem, którzy podzielili się ciekawostkami zza kulis. Dowiemy się, jakie plany nie zostały zrealizowane oraz które wątki fabularne pierwotnie miały potoczyć się zupełnie inaczej. W książce znajdziemy również komentarze aktorów – z pewnością rzucą one nowe światło na odgrywanych przez nich kultowych bohaterów.

Na koniec warto wspomnieć o tym, że Friends. Przyjaciele na zawsze. Ten o najlepszych odcinkach to nie jedyna wydana ostatnio książka o kultowym serialu! W biblioteczce oddanego fana przygód paczki z Manhattanu nie może zabraknąć także tych tytułów:

Ten, w którym są wszystkie przepisy. Książka kucharska dla miłośników serialu Przyjaciele

Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie

Zobacz także: