Ciało - kup na TaniaKsiazka.pl

Ciało to książka, która zainteresuje wszystkich miłośników książek popularnonaukowych i literatury faktu. Poza tym powody do zadowolenia ma przede wszystkim każdy, kto polubił twórczość Billa Brysona. Warto tutaj wspomnieć, że to właśnie jemu czytelnicy na całym świecie zawdzięczają bestsellerowy hit pt. Krótka historia prawie wszystkiego. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z lekturami tego pisarza, dziś macie idealny moment, by nadrobić zaległości. Ponieważ książka pt. Ciało na polskim rynku będzie dostępna już od 26 listopada 2019 roku.

Trzeba tu również napisać, że najnowszy projekt autora powstał z czystej ciekawości. Okazuje się bowiem, iż np. 1 na 100 osób rodzi się tylko z jedną nerką. A o tym fakcie nierzadko tacy ludzie dowiadują się przypadkowo. Podobną przygodę przeżył Bryson. W związku z tym stwierdził, że to świetny materiał na nową książkę. I oto jest.Koniecznie sprawdźcie, czego możecie się po niej spodziewać. Poza tym na samym końcu podrzucamy wam również wywiad z autorem, także nie przegapcie!

Ciało - kup na TaniaKsiazka.pl

Ciało – kilka słów o książce i wywiad z autorem

To z pewnością niezwykle fascynująca podróż po ludzkim ciele. Autor pomaga zrozumieć czytelnikom cuda naszej neurologicznej i fizjologicznej konstrukcji. Poza tym Bill Bryson po raz kolejny udowadnia, że jest niezrównanym towarzyszem podróży. Oprowadzi was po zakamarkach ludzkiego ciała, wyjaśni, jak ono funkcjonuje. Ponadto podkreśla jego niebywałe zdolności do samoleczenia i sygnalizuje sytuacje, w jakich może nas ono (niestety) zawieść. W związku z tym prezentowana dziś książka pełna jest niezwykłych faktów, jak i nieodzownych anegdot, które są już niemal znakiem firmowym pisarza. Autor proponuje czytelnikom skupienie uwagi wnętrzu człowieka. Po to, by zgłębić tajemnice ludzkiego ciała, jego funkcjonowania oraz niezwykłą zdolność regeneracji.

Przypominamy, że książka pt. Ciało na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży już od 26 listopada bieżącego roku. Prezentowany dziś tytuł znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy go wszystkim miłośnikom literatury popularnonaukowej. Gwarantujemy świetną zabawę i mnóstwo zaskakującej wiedzy.

Poniżej zaś prezentujemy wam obiecany wywiad z autorem.