Cinder i Ella - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Cinder i Ella to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek literatury młodzieżowej. Kelly Oram stworzyła niezwykłą historię, która bawi i wzrusza do łez. Jeśli klasyczne baśnie niegdyś skradły Wasze serca, to ta książka wywoła w Was podobne uczucia. Na całym świecie powieść Kelly Oram porównywana jest do słynnej baśni o Kopciuszku. Dlaczego? Przekonajcie się o tym same! My ze swojej strony gwarantujemy, że ta historia zadowoli nawet najbardziej wymagające Czytelniczki. Jeśli poszukujecie nietuzinkowego romansu, przepełnionego emocjami, trafiłyście idealnie.

Cinder i Ella – współczesna baśń o Kopciuszku, którą pokochacie od pierwszej strony

Główną bohaterką jest jedna z tytułowych postaci, Ella, osiemnastoletnia dziewczyna. Niespełna rok temu cały jej świat wywrócił się do góry nogami. Bohaterka przeżyła tragiczny wypadek, w którym zginęła jej matka. Ona sama odniosła poważne obrażenia, a ze skutkami tego zdarzenia zmaga się do dziś. Jednak powrót do zdrowia nie jest łatwy. Dlatego też Ella trafia pod opiekę dawno niewidzianego ojca i jego nowej rodziny. Bohaterka znajduje się w nieciekawej sytuacji. Po pierwsze nie lubi macochy i przyrodniego rodzeństwa, po drugie mieszkają oni na drugim końcu kraju. To oznacza, że dziewczyna musi rozstać się ze wszystkim, co do tej pory znała.

Teraz przed bohaterką nowe, niezwykle trudne wyzwania. Musi udowodnić wszystkim, że potrafi radzić sobie w życiu sama. Po dłuższej przerwie udaje się jej nawiązać kontakt z kimś, kto jako jedyny jest gotów jej pomóc. Cinder – anonimowy przyjaciel, którego poznaje na blogu, staje się jej bardzo bliski.

Cinder i Ella to książka, która porusza wiele ważnych i trudnych tematów. Obnaża okrutną prawdę o tym, jaka znieczulica panuje wśród młodzieży. Ale niesie za sobą również wiele pozytywnej energii i emocji. Bo chociaż Ella doznała wiele bólu i krzywdy nie tylko ze strony obcych dzieciaków ze szkoły, ale również ze strony najbliższych, nigdy się nie poddała. Z właściwą sobie determinacją, dzielnie stawiała czoła wszystkim wyzwaniom.

Książkę pt. Cinder i Ella znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!