Arkusz poetycki - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Arkusz poetycki to tomik stworzony przez Billie Sparrow. Książka będzie dostępna od 18 kwietnia 2018 roku i przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom polskiej poezji. Warto tutaj również wspomnieć, że Billie Sparrow to pseudonim artystyczny, pod którym ukrywa się Weronika Maria Szymańska. Jest wiele przymiotników, które opisują tę autorkę. Jednak najlepiej sprawdzają się trzy – nadwrażliwa, nadgorliwa i nadpobudliwa. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji usłyszeć o tej pisarce, to teraz jest idealny moment, by poznać jej twórczość. Arkusz poetycki to książka, która z pewnością skłania Czytelnika do refleksji i chwilowej zadumy. Poszukujecie powiewu świeżości w polskiej poezji? Oto i on. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Arkusz poetycki – jak mówić wierszem

Bez wątpienia, prezentowany dzisiaj tomik poezji, to głos młodego pokolenia. Wiersze stworzone przez Billie Sparrow, niczym soczewka, skupiają najsilniejsze emocje. Ukazują również problemy pulsującej rzeczywistości. Nikt dziś nie ma wątpliwości, że pędzący świat zmienia w nas bardzo wiele. Zostawia swój ślad i naznacza każdego człowieka. Jednak jedno pozostaje niezmienne. To uczucia. One zawsze pozostają takie same. Niezależnie od wieku i czasów, w których przyszło nam żyć. Jest jednak pewien problem. Nie bardzo wiemy, jak o nich mówić. Dlatego też Sparrow stworzyła tę oto książkę. Arkusz poetycki przynosi szczerą i poruszającą odpowiedź na pytanie: „Jak rozmawiać o uczuciach?”.

Billie Sparrow udowadnia, że poezja wcale nie musi być ciężka i zagmatwana. Autorka pokazuje, że za sprawą prostych słów i przejmujących niedopowiedzeń, można stworzyć prawdziwe dzieło literackie. Jej tomik przypadnie do gustu nawet tym, którzy do tej pory nie interesowali się poezją. To lekkie, a zarazem przepełnione ładunkiem emocjonalnym, historie, które ukazują siłę słowa.

Przypominamy, że Arkusz poetycki będzie dostępny w sprzedaży od 18 kwietnia bieżącego roku. Polecamy go gorąco wszystkim miłośnikom polskiej poezji. Jednak to doskonała propozycja również dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z czytaniem wierszy. To jeden z tych tomików współczesnej literatury, który warto mieć w domowej biblioteczce. Przekonajcie się o tym!