Netflix koproducentem 365 dni

365 dni Blanki Lipińskiej to powieść, która przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom romansów i literatury kobiecej. Ale nich to Was nie zwiedzie! Okazuje się, że Blanka Lipińska stworzyła niezwykle wybuchowe połączenie. Jej historia to mieszanka Ojca chrzestnego i Pięćdziesięciu twarzy Greya. Jeśli zatem poszukujecie pikantnej powieści na wakacje, połączonej z sensacyjnym wątkiem i wartką akcją, trafiłyście idealnie. 365 dni Blanki Lipińskiej pojawi się w sprzedaży już 5 lipca 2018 roku. Koniecznie sprawdźcie, co takiego przygotowała autorka!

365 dni Blanki Lipińskiej – historia romantyczna, niezwykle prawdziwa i inspirująca

Głównymi bohaterami są Laura oraz Martin. Para postanawia wraz z przyjaciółmi wyjechać na wakacje do słonecznej Sycylii. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Drugiego dnia pobyty, dokładnie w swoje 29 urodziny, kobieta zostaje porwana. Bardzo szybko okazuje się, że porywaczem jest głowa sycylijskiej rodziny mafijnej. Co więcej, jest niesamowicie przystojny i młody. To Don – Massimo Toricelli.

Kilka lat wcześniej mężczyźnie udało się przeżyć zamach na swoje życie. Został postrzelony kilkukrotnie i prawie umarł. A kiedy jego serce przestało bić, przed oczami zobaczył dziewczynę. Dziewczynę, która wyglądała dokładnie jak Laura Biel. Gdy lekarze przywrócili go do życia, mężczyzna obiecał sobie, że odnajdzie kobietę, którą widział.

Massimo daje porwanej kobiecie 365 dni na to, by ta go pokochała i została z nim. Jednak czy to w ogóle możliwe? Czy bohaterka jest w stanie wykrzesać jakiekolwiek pozytywne uczucia do osoby, która ją porwała? I co stanie się, kiedy jednak założenia porywacza się nie spełnią? Ponadto przecież Laura ma już swoje życie i mężczyznę, którego kocha… Czy można tak po prostu zapomnieć o swojej przeszłości i zacząć wszystko od nowa, bez oglądania się za siebie?

Przypominamy, że książka pt. 365 dni pojawi się w sprzedaży 5 lipca bieżącego roku. Powieść Blanki Lipińskiej znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej, gorących romansów i powieści obyczajowych. To doskonała propozycja na letnie wieczory.