Co nowego w kryminałach - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Jesteście ciekawi, co nowego w kryminałach? Dobrze się składa, ponieważ dzisiejsze zestawienie jest właśnie dla Was. Poza tym, jeśli poszukujecie interesujących i wciągających opowieści, powiewu świeżości wśród kryminalnych i sensacyjnych historii, trafiliście idealnie. W prezentowanym dziś zestawieniu znajdziecie kilka gorących nowości, które już podbijają serca czytelników. Ponadto nie zabraknie tu również zapowiedzi – na te tytuły będziecie musieli chwilę poczekać. Gwarantujemy jednak, że naprawdę warto! Wśród bestsellerów pojawią się także polskie hity. W związku z tym nie przedłużamy i gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym dzisiejszym zestawieniem. Koniecznie też dajcie nam znać, czy któryś tytuł wpadł Wam szczególnie w oko!

Co nowego w kryminałach - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Fot. knipsling, źródło: pixabay.com

Lockdown - kup na TaniaKsiazka.plCo nowego w kryminałach – Lockdown

Olga ma miliony na koncie i wspaniałą, kochającą córkę, którą wychowuje sama. Wkrótce kobieta otwiera największą galerię handlową w Europie i wytrwale dąży do tego, by spełnić zawodowe ambicje. Pewnego dnia otrzymuje wiadomość, która wywraca jej świat do góry nogami. Jej córka zostaje porwana, a w kraju i na świecie wybucha właśnie epidemia wirusa. Zamiera gospodarka, a ludzie kryją się w domach, miasta pustoszeją. Tym samym pieniądze na koncie stają się czysto wirtualne. A porywacze nie mają zamiaru czekać. Okazuje się, że w tej dramatycznej sytuacji kobiecie może pomóc jej prywatny kierowca, Karol, który wprowadza ją w mafijne podziemie stołecznego miasta.

Książka dostępna od 2 września 2020 roku.

Co nowego w kryminałach – RytuałRytuał - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

W niewielkiej miejscowości policjanci natrafiają na głowę przybitą do drzewa. W jej oku tkwi włócznia, a pod spodem widnieje wyryty pogański symbol. Wszystko wskazuje na to, że na wzgórzu odbył się makabryczny rytuał. Jednak Prokurator Wanda Just doskonale wie, że pierwsze tropy zazwyczaj są fałszywe. Kobieta z dnia na dzień coraz bardziej żałuje powrotu w rodzinne strony, zatraca się więc w pracy, by nikt nie pytał o jej przeszłość. W śledztwie bierze też udział komisarz Dereń, jej dawny kolega, który wydaje się zbyt poczciwy do tej roboty. A przeszłość prokurator zdaje się deptać jej po piętach.

Książka dostępna od 2 września 2020 roku.

Co nowego w kryminałach - sprawdź na TaniaKsiazka.plCo nowego w kryminałach – Zimowy ogień

Rok 1987, noc świętej Łucji. W sali tanecznej w małej wiosce w południowej Szwecji wybucha pożar, podczas którego ginie młoda kobieta. Śledztwo wzbudza w mieszkańcach wiele negatywnych emocji, padają wzajemne oskarżenia. W końcu do zbrodni przyznaje się młody mężczyzna. Trzydzieści lat później do wioski powraca Laura, która u mieszkającej tam ciotki spędziła całe swoje dzieciństwo. Okazuje się, że mimo upływu lat, społeczeństwo nadal przezywa pożar, a powrót dziewczyny budzi stłumione emocje.

Książka dostępna od 2 września 2020 roku.

 Co nowego w kryminałach – Zimny chirurgZimny chirurg - zobacz na TaniaKsiazka.pl

To historia, oparta na faktach. Edmund Kolanowski jest zwyczajnym człowiekiem z sąsiedztwa. Ma żonę i dzieci oraz niczym szczególnym nie wyróżnia się z tłumu. Tymczasem nikt nie przypuszcza, że towarzyszy mu instynkt bestii. Tym samym mężczyzna staje się zwyrodniałym mordercą i kolekcjonerem trofeów. Jego poczynania analizowało samo FBI.

Książka dostępna od 2 września 2020 roku.

Co nowego w kryminałach - sprawdź na TaniaKsiazka.plCo nowego w kryminałach – Żałobnica

Anna po wypadku męża i pasierbicy nie pogrąża się w żałobie. Piękna kobieta po trzydziestce dziedziczy po mężu świetnie prosperujące przedsiębiorstwo i spory majątek. Tymczasem skrywane przez lata tajemnice powoli zaczynają wychodzić na światło dzienne. I już wkrótce bohaterka orientuje się, że ktoś manipuluje jej życiem. W związku z tym już niebawem będzie zmuszona stawić czoła mrocznej przeszłości. A przecież ukrywa jeszcze jeden sekret.

Książka już dostępna.

Co nowego w kryminałach – Idealna opiekunkaIdealna opiekunka - kup na TaniaKsiazka.pl

Caroline Harvey zostaje znaleziona martwa w Suffolk, w najgorętszy dzień roku. Jej ciało zostało porzucone w dziwny sposób na dziecięcym łóżeczku, a dziecko, którym się opiekowała, zniknęło. Tymczasem setki kilometrów dalej wakacje Siobhan Dillon kończą się nagle, kiedy jej mąż, Callum, zostaje aresztowany pod zarzutem morderstwa.

Książka już dostępna.