Czarne słońce - kup na TaniaKsiazka.pl

Czarne słońce to zupełna nowość od polskiego pisarza, Jakuba Żulczyka. Prezentowana dziś powieść będzie dostępna w sprzedaży już od 26 października 2019 roku. W związku z tym powody do zadowolenia mają przede wszystkim wielbiciele twórczości autora. Poza tym historia zainteresuje również miłośników literatury pięknej. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z książkami tego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości. Ponieważ Żulczyk to jeden z najpopularniejszych pisarzy młodego pokolenia, którego powieści cieszą się ogromnym zainteresowaniem w całym kraju. Każda jego historia jest unikalna, wciągająca i zaskakująca. Czego możecie spodziewać się tym razem? Koniecznie sprawdźcie to sami!

Czarne słońce - kup na TaniaKsiazka.pl

Czarne słońce – koniec świata, jaki znasz

W ojczyźnie przyszłości wrogowie nie mają żadnych praw. Kto natomiast jest wrogiem? To każdy Inny i każdy Obcy. Wielka Polska, odgrodzona od dogorywającej Europy, rządzona przez Ojca Premiera, nigdy nie zostanie zalana przez hordy uchodźców. Poza tym nie będą panoszyć się w niej zdrajcy i degeneraci. Ponieważ za eliminację odpadów ze społeczeństwa odpowiedzialny jest Gruz. Lider neonazistowskiej bojówki, chodzące wcielenie zła absolutnego. Wystarczy wspomnieć, że morduje dla samej przyjemności zabijania. Jednak realizacja kolejnego rządowego zlecenia brutalnie przeorze mu świadomość i zmieni całe życie.

Tym razem czytelnicy zetkną się z okrutną i wywrotową „antypolską” powieścią. Jakub Żulczyk po raz kolejny zachwyca, szokuje i przede wszystkim skłania do refleksji. To zaskakujące zderzenie thrillera, dystopii, kryminału noir, powieści drogi, dramatu psychologicznego i zaskakującej książki o miłości. Prowokując do granic możliwości, Żulczyk tak naprawdę oferuje głęboko humanistyczną opowieść o wielkiej duchowej przemianie.

Przypominamy, że książka pt. Czarne słońce będzie dostępna w sprzedaży już od 26 października bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim wielbicielom nietuzinkowych i zaskakujących historii. Jakub Żulczyk po raz kolejny udowadnia, że jego sukces nie jest kwestią przypadku, a ogromnego talentu. Poza tym każda jego kolejna książka ma do zaoferowania jeszcze więcej emocji i przemyśleń. Jeśli zatem poszukujecie historii, wobec których nie sposób przejść obojętnie, trafiliście idealnie. Sprawdźcie to i przekonajcie się sami!