Domowe zwierzęta - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Domowe zwierzęta to zestawienie doskonałe dla wszystkich tych, którzy mają w domu psa, lub kota. A może obok siebie mieszkają oba futrzaki? Super! Jedno jest pewne, miłość domowych zwierząt do nas jest głęboka i bezwarunkowa. Nawet jeśli nie do końca potrafimy rozszyfrować, o co właściwie chodzi naszemu burkowi, kiedy tak podejrzliwie na nas łypie albo zaczepia łapą. W związku z tym z pomocą przyjdą wam prezentowane dziś książki. Poradniki, które wybraliśmy, to nie tylko gorące nowości, dostępne już na rynku. To także zapowiedzi, które już cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników na całym świecie. Chcecie lepiej poznać waszego kota lub psa oraz co mają na myśli? Koniecznie zerknijcie na naszą dzisiejszą listę! I dajcie znać, czy któryś poradnik wpadł wam w oko!

Domowe zwierzęta - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Domowe zwierzęta - sprawdź na TaniaKsiazka.plDomowe zwierzęta – Sekretny język kotów

Co mówi do was wasz kot? Czy jego słodkie pomrukiwanie oznacza, że wyznaje wam miłość, czy właśnie planuje podbój twojego mieszkania? Może mruczeć, fukać, prychać, a nawet krzyczeć lub dać długi koncert wycia. O tak, wasz kot ma wiele do powiedzenia.

W związku z tym Susanne Schötz, profesor szwedzkiego Uniwersytetu w Lund, postanowiła zbadać kocią mowę. Tym samym w swojej przełomowej książce udowadnia, że koty rozmawiają nie tylko ze sobą, ale także ze swoimi opiekunami. Dzięki jej spostrzeżeniom i wskazówkom rozszyfrujecie mowę waszego kota i poznacie lepiej jego potrzeby: kiedy chce być samotności lub wymaga pieszczot. A poza tym zrozumiecie jego zachowanie w codziennych sytuacjach.

Książka dostępna od 13 listopada 2019 roku.

Domowe zwierzęta – Psie sucharki. Wszystko, co powiedziałby twój pies, gdyby umiał mówić

Kim tak właściwie jest pies? To istota przeważnie mniejsza od człowieka i bez porównania puchaciejsza. Natura wyposażyła go w łapki, zębyPsie sucharki - zobacz na TaniaKsiazka.pl i wdzięk, choć i tak składa się głównie z noska. Poza tym wabi się różnie, najczęściej kiełbasą. Najbardziej ulubionym zajęciem uczciwego pieska jest jedzenie jedzeń. Jego specjalnością są oczywiście dania podwędzane. Ale najbardziej uwielbia radości skromne i proste. No i jego nastrój podnosi się proporcjonalnie do liczby otrzymanych głasków. A do pełni szczęścia wystarczy mu, że wjedzie brzuszkiem w błotnistą kałużę albo oszczeka złowrogi słupek.

Poza tym nie wszystkie zawiłości ludzkiej psychiki są dla pieska zrozumiałe. Nie rozumie on, na przykład, emocjonalnego przywiązania człowieka do obuwia. W związku z tym człowiek musi się ciągle uczyć.

Jedno jest na sto procent pewne. Jeśli macie psa, znaczy to, że po prostu cenicie sobie kontakt z istotą milszą, subtelniejszą i zabawniejszą niż większość ludzi.

Książka dostępna od 13 listopada 2019 roku.

Domowe zwierzęta – Słuchając psa

Domowe zwierzęta - zobacz na TaniaKsiazka.plZofia Zaniewska i Piotr Wojtków, zawodowi trenerzy i behawioryści psów, pokazują, jak łączyć naukę i trening. A jednocześnie jak zwracać uwagę na emocje i nastroje psa. Ponieważ dzięki dobrej więzi między opiekunami a psem staje się on mniej podatny na różne bodźce zewnętrzne. W związku z tym rzadziej ma problemy z lękliwością, nadpobudliwością czy agresją.

Cenne porady na temat tego, jak wychować i wyszkolić psa, znajdą tutaj zarówno doświadczeni opiekunowie, jak i wszyscy, którzy dopiero zamierzają adoptować czworonogiego przyjaciela. Poza tym książka zawiera również instruktażowe zdjęcia, które pokazują, w jaki sposób nauczyć psa wykonywania komend i sztuczek.

Książka już dostępna.

Domowe zwierzęta – Duchowe życie psówDuchowe życie psów - kup na TaniaKsiazka.pl

Wszystko zaczęło się w momencie, kiedy teolog Andrew Root i jego ośmioletni syn musieli pogodzić się ze śmiercią ich czarnego labradora, Kibiego. Dziecku tak bardzo zależało na godnym pochówku ukochanego czworonoga, że skłoniło autora do przemyśleń na temat duchowej więzi między tymi czworonogami i ludźmi. I właściwie trudno się temu dziwić. Podobne pytania nurtują człowieka już od bardzo dawna. I stają się silniejsze i bardziej uciążliwe, kiedy to sami zostajemy właścicielami psów. Tym samym Duchowe życie psów przychodzi tu z pomocą. To pouczająca i szczera próba odpowiedzi na pytania, dotyczące bezgranicznej miłości i wierności tych zwierząt.

Książka już dostępna.

Domowe zwierzęta – Kocie mojo

Kocie mojo - kup na TaniaKsiazka.plWszechstronny poradnik gospodarza programu Kot z piekła rodem. Jackson Galaxy pokazuje, w jaki sposób zrozumieć kocie zachowanie i uczynić kota zdrowym i szczęśliwym.

Mojo to pewność siebie, którą kot przejawia, gdy czuje się swobodnie i może się zachowywać w zgodzie ze swoimi instynktami. Gdy pewności siebie brak, pojawiają się problemy: agresja, lękliwość, załatwianie się poza kuwetą. Pomoc w odkryciu i wykorzystaniu kociego mojo – oto misja Jacksona Galaxy.

W związku z tym ta książka to fascynująca podróż po kocim świecie, a także skarbnica wiedzy na temat opieki nad mruczkami. Od zapewnienia kociętom właściwego startu w sensie społecznym do troski o seniorów. Kocie mojo prezentuje całe spektrum fizycznych i emocjonalnych potrzeb kotów – podejmuje tematy takie jak pielęgnacja, żywienie, zabawa czy bezstresowe wizyty u weterynarza.

Książka już dostępna.