Aż do śmierci - kup na TaniaKsiazka.pl

Aż do śmierci to książka, która będzie dostępna w sprzedaży już od 16 października 2019 roku. Ten tytuł przypadnie do gustu każdemu, kto interesuje się literaturą faktu, a przede wszystkim tym, których interesują polskie reportaże. Reportaże, które wstrząsają, poruszają i wywołują wiele innych emocji. Poza tym warto tutaj wspomnieć, że jest to publikacja nowego Wydawnictwa Mova. Jeśli zatem poszukujecie ciekawych reportaży czy trzymających w napięciu kryminałów lub współczesnej literatury pięknej, koniecznie zerknijcie na ofertę tej oficyny. Ponieważ Mova to przede wszystkim dobre książki, ważne historie i niezwykli bohaterowie dnia codziennego.

Aż do śmierci - kup na TaniaKsiazka.pl

Aż do śmierci – kilka słów o książce

To chodziło o wszystko, o całe życie. W tym momencie doświadczenia zbierane przez całe życie ze mnie wypłynęły. Doszłam do swojej własnej granicy.

Przez lata zamiast pocałunków od męża, otrzymywały uderzenia w twarz, zamiast czułych słów, słyszały wyzwiska. Poza tym były bite, kopane, poniżane, zastraszane, okaleczane i zmuszane do prostytucji. Taki los zgotowali im ich mężowie i partnerzy, ci sami, którzy wielokrotnie wyznawali im miłość. Nie wszystkie pamiętają chwilę, w której coś w nich pękło. I nie wszystkie planowały odpowiedzieć przemocą na przemoc. Nie rozumieją, dlaczego akurat wtedy straciły panowanie nad swoim zachowaniem.

Daria Górka, reporterka TVN24, przedstawia wnikliwą analizę życia ofiar przemocy domowej. Dziennikarka próbuje znaleźć odpowiedź na pytanie o to, dlaczego krzywdzone kobiety latami tkwią przy swoich oprawcach. Przygląda się narastającemu cierpieniu i bezradności, które stają się nie do zniesienia i prowadzą do zbrodni.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Aż do śmierci będzie dostępna w sprzedaży już od 16 października bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury faktu i polskich reportaży. Poza tym zerknijcie również na ofertę Wydawnictwa Mova. Zwłaszcza jeśli poszukujecie pozycji, dzięki którym spojrzycie na świat z szerszej perspektywy. Znajdziecie tam również trzymające w napięciu kryminały oraz wyjątkowe historie z nurtu współczesnej literatury pięknej. Gorąco polecamy!