PolecamyPromocje

Książki do 9 zł – nie rozbijaj świnki skarbonki!

Książki do 9 zł! Stop świnkobiciu!

Mamy dla Was promocję, dzięki której Wasz świnki skarbonki będą bezpieczne! Nie musicie ich rozbijać! Księgarnia TaniaKsiazka.pl ma książki, na które nie wydasz więcej niż 9 zł! Tak! Całe stosy książek, a każda z nich kosztuje nie więcej niż 9 zł! Nie ma na co czekać, lecimy na zakupy!

Książki do 9 zł! Stop świnkobiciu! - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!
Chcecie oszczędzić i mieć dużo książek, co na półce służą?
Koleżanko i kolego, u nas nie ma nic prostszego!
Oto książki w niskiej cenie, co wprawiają w osłupienie.
Nie uderzą po kieszeni, będziecie zadowoleni!
Kto nabrał już ochoty, na książki do 9 złotych?

 

Książki do 9 zł >>

W promocji znajdziecie ponad 4000 produktów, takich autorów jak Remigiusz Mróz, Samantha Young, Katarzyna Bonda, Cecelia Ahern, Andy Weir, Alice Clayton czy Katarzyna Berenika Miszczuk. Literatura kobieca, młodzieżowa, kryminały czy książki sensacyjne, to tylko niektóre z gatunków goszczących na tej liście. A to wszystko za mniej niż dychę! Tutaj każdy fan dobrej książki znajdzie coś dla siebie, a przy okazji sporo zaoszczędzi.

Książki do 9 zł to promocja, którą pokocha każdy Książkoholik!

Książki do 9 zł! Stop świnkobiciu!

Kup książkę na www.taniaksiazka.pl >>Wszystkie odcienie pożądania

Samanta Young

Wzruszająca i porywająca serce powieść o kobiecie, która po raz pierwszy decyduje się otworzyć na prawdziwą miłość i zrobić coś dla siebie. Czasem życie nie układa się tak, jakbyśmy tego pragnęli. Bohaterka powieści Wszystkie odcienie pożądania ma obciążające problemy rodzinne. Czy zdecyduje się po raz pierwszy zrobić coś zupełnie dla siebie? Powieść pełna namiętności i trudnych decyzji. Jo nie potrafi zrezygnować z ukochanego brata na rzecz swojego szczęścia. Z drugiej strony, nie ma też ochoty do końca życia poświęcać się dla innych, kiedy wspaniały mężczyzna tak wytrwale o nią walczy.

 

Kup książkę na www.taniaksiazka.pl >>Arabska córka

Tanya Valko

Powieść o świecie wschodnich tradycji, przyjaźni i miłości, które zostają wystawione na poważną próbę w obliczu zagrożenia życia… Poczucie bezpieczeństwa okazuje się ważną wartością szczególnie wtedy, kiedy je tracimy. Niestety, w niektórych miejscach na świecie całe rodziny przez bardzo długi czas nie mogą poczuć się chociaż przez chwilę bezpiecznie. Powieść, która zabiera nas na wędrówkę po odległym arabskim świecie. Ukazuje życie wypełnione cierpieniem i wieczną niepewnością. Bohaterka nie wie, co może spotkać ją jutro, ani czy zazna kiedykolwiek spokoju. Klimat wschodnich tradycji, obyczajów i norm społecznych staje się równocześnie przerażający, jak i fascynujący.

 

Nie zwlekaj tylko biegnij na zakupy, bo książki w promocji są ograniczone!

Promocja trwa do 2 kwietnia ale nie ma na co czekać!

Nie rozbijaj świnki tylko kupuj…

Książki do 9 zł >>