CzaroMarownik 2022 - jedyny taki magiczny kalendarz

Należysz do osób, które zaczynają rok od wybrania wyjątkowego kalendarza? Lubisz, kiedy wszystko jest uporządkowane, zorganizowane i zapisane w odpowiednim miejscu? A do tego masz w sobie wewnętrzne przekonanie, że świat to znacznie więcej, niż widać na pierwszy rzut oka. W takim razie sprawdź CzaroMarownik 2022, bo ten pełen magii kalendarz ma w sobie mnóstwo uroku. 🙂

CzaroMarownik 2022 - magiczny kalendarz pełen porad i rytuałów

CzaroMarownik 2022 – zaplanuj rok pełen magii

CzaroMarownik 2022 to więcej niż kalendarz. To połączenie terminarza z magicznym poradnikiem, w którym znajdziesz nie tylko szczegółowe, profesjonalne horoskopy, ale też zaklęcia, rytuały, przepisy na olejki, kadzidła i magiczne potrawy. Dodatkowo obok świąt i wydarzeń, jakie znajdziesz w innych kalendarzach, w CzaroMarowniku zaznaczone są też te ważne z magicznego punktu, np. Yule, Ostara, Beltane oraz fazy Księżyca.

Dzięki niemu można nieco rozwinąć swoją magiczną wiedzę i umiejętności.

CzaroMarownik 2022 - zdjęcia

Piękna okładka, ciekawostki i mnóstwo miejsca na notatki

CzaroMarownik ma piękną, matową i bardzo miłą w dotyku granatową oprawę ze złotymi uszlachetnieniami. Wygląda elegancko i jednocześnie przykuwa uwagę, choć – co moim zdaniem ważne – wcale nie jest krzykliwy. To kalendarz, który można bez żenady wyjąć nawet na ważnym spotkaniu biznesowym.

Wnętrze też jest piękne: czytelna czcionka oraz subtelne elementy graficzne nawiązujące do księżyca, gwiazd i znaków zodiaku. To wszystko tylko dodaje CzaroMarownikowi uroku.

CzaroMarownik 2022 - zdjęcia

Przy każdym dniu powszednim znajdziesz 1/2 strony na swoje zapiski, z kolei przy dniach weekendowych tego miejsca jest nieco mniej 1/2-1/4 strony w zależności od miesiąca. Dodatkowo terminarz ma praktyczną wstążkową zakładkę.

CzaroMarownik 2022 pełen magicznych inspiracji na przyszły rok możesz już znaleźć w tym miejscu.

Kalendarz ukazał się nakładem Wydawnictwa Kobiecego.

Sprawdź też: