Czytelnicza akcja Biedronki

Czytelnicza akcja Biedronki to jedno z tych działań, które popieramy całym sercem. Okazuje się bowiem, że popularna sieć sklepów coraz bardziej dba o grupę klientów, którzy interesują się literaturą. Z pewnością każdy z Was, kto korzysta z usług sklepu Biedronka, zauważył, że w markecie od 2009 roku dostępne jest stanowisko z książkami. My z tego powodu cieszymy się bardzo. Poza tym warto tutaj również dodać, że tytuły, które można tam znaleźć, to nierzadko gorące nowości. Okazało się, że pomysł ten spotkał się z dużym zainteresowaniem czytelników i przyciągnął do sklepów nie tylko stałych klientów, ale przede wszystkim tych, którzy polują na książkowe promocje. Dziś przychodzimy z dobą wiadomością właśnie dla nich!

Czytelnicza akcja Biedronki

Czytelnicza akcja Biedronki – kilka słów o akcji i promocjach

Chcielibyśmy tu przede wszystkim pochwalić inicjatywę szerzenia czytelnictwa w Polsce. Warto też wspomnieć, że Letni Kiermasz Książek to nie jedyna propozycja Biedronki. Zespół sieci postawił też na szeroko zakrojoną akcję promocyjną. W związku z tym w nasze ręce trafił egzemplarz jednej z książek, która będzie dostępna w sprzedaży. Ponadto otrzymaliśmy również planszę na sierpień z możliwością zapisywania ilości przeczytanych stron w danym dniu. Trzeba przyznać, że wyzwania czytelnicze to coś, co kochamy najbardziej! Tym samym z przyjemnością weźmiemy udział w Wakacyjnym Wyzwaniu Czytelniczym Biedronki i w redakcyjnym zaciszu będziemy wypełniać naszą planszę.

Co natomiast z dobrą wiadomością dla wszystkich miłośników książek? Letni Kiermasz Książki w Biedronce potrwa od 22 lipca do 3 sierpnia lub wyczerpania zapasów. Oczywiście asortyment będzie się różnił w zależności od sklepu. Czytelnicy mogą liczyć na ponad 400 tytułów, a wśród nich popularne książki dla dzieci, młodzieży czy klasyki literatury i debiuty literackie.

Każda okazja do uzupełnienia domowej biblioteczki jest dobra, dlatego z przyjemnością informujemy Was o tej akcji. Koniecznie dajcie nam znać, czy udało się Wam upolować jakiś upragniony tytuł!

Natomiast wszystkich tych, którzy preferują zakupy w domowym zaciszu, bez ryzykownej walki o wybrany egzemplarz, odsyłamy tutaj.