Dan Brown
Dan Brown już wkrótce w Polsce

https://pl.wikipedia.org/wiki/Dan_Brown#/media/File:Dan_Brown_November_2015.jpg

Zgadza się! Dan Brown już wkrótce w Polsce! Znany i ceniony pisarz pojawi się w naszym kraju po raz pierwszy. I jest to bez wątpienia wspaniała informacja dla wszystkich miłośników twórczości pisarza. Wszystko za sprawą 53. urodzin autora, które obchodził 22 czerwca. To właśnie z tej okazji polski wydawca książek Browna postanowił zorganizować przyjazd twórcy do naszej ojczyzny. Jak widać, plan się udał i obecnie robi furorę wśród internetowych newsów. I nie ma co się dziwić, jest to bowiem niemałe przedsięwzięcie i ogromne wydarzenie w świecie literatury.

Dan Brown już wkrótce w Polsce – ważne informacje

Czytelnicy będą mieli okazje spotkać się z autorem podczas październikowego Festiwalu Conrada, który odbywa się w Krakowie. Warto tutaj wspomnieć, że wizyta pisarza w Polsce, zbiegnie się ze światową premierą jego najnowszej powieści pt. Origin. Książka światło dzienne ujrzy dokładnie 3 października 2017 roku. O czym będzie opowiadać? Cóż, szczegóły fabuły nie są jeszcze obecnie znane. Jedno jest pewne. W historii powróci słynny Robert Langdon, niestrudzony tropiciel tajemnic. Całość zaś ma zawierać wiele elementów, za które Browna pokochali czytelnicy na całym świecie. Można więc spodziewać się kolejnych religijnych tajemnic, symboli, nauki oraz historii sztuki i architektury. Główny bohater znajdzie się w ogniu krzyżowym dwóch odwiecznych pytań. Ponadto wszystko wskazuje na to, że odkryje tajemnicę, która w końcu pozwoli ludzkości poznać odpowiedzi na te dręczące ją od wieków pytania.

Do tej pory powieści Danego Browna zostały przetłumaczone aż na 52 języki i sprzedały się w ponad 200 milionach egzemplarzy. Nie ma więc wątpliwości, że najnowsza powieść skazana jest na sukces. Czytelnicy na całym świecie oczekują jej z niecierpliwością. Nie mamy wątpliwości, że informacja o przyjeździe pisarza do Polski pobudziła zapewne Wasz apetyt na książki tego autora.

Dlatego też wszystkich zainteresowanych twórczością Dana Browna odsyłamy tutaj. To doskonały moment, jeśli jeszcze nie mieliście okazji, zapoznać się z książkami autora. Następnie nie pozostaje nic innego, jak spakować ulubiony egzemplarz do torby i udać się na październikowy festiwal w Krakowie, gdzie będzie możliwość upolowania cennego autografu.

Wybieracie się?