Jeśli poszukujecie powieści, która poruszy was do głębi, to Dar serca jest właśnie dla was. Lurlene McDaniel powraca w wielkim stylu. Czytelnikowi serwuje powieść, która nie tylko wzruszy do łez, ale skłoni też do refleksji. Uświadomi fakt, jak kruche jest życie oraz pokaże, jak wiele jesteśmy w stanie zrobić, by drugi człowiek mógł być szczęśliwy.

Dar serca

Dar serca – kilka słów

Jest to historia, która w pamięci czytelnika zapada na bardzo długo. Bohaterkami są dwie nastolatki, Kassey i Arabeth. Dziewczynki są sobie kompletne obce. Nie miały nawet pojęcia o własnym istnieniu. Do czasu. Chwili, w której życie obu zostało przewrócone do góry nogami. Los w sposób tragiczny splótł ich ścieżki. Jedna z dziewczynek podarowała drugiej najcenniejszy dar, własne serce. Od tej chwili już nic nie było takie, jak przedtem. Dwa skrajne przypadki, życie i śmierć. Radość i smutek. Dwa światy i dwie rodziny, które muszą zacząć wszystko na nowo. Mnóstwo wyzwań i wyrzeczeń, a także odwagi i nadziei. Czy wszystko się ułoży? Czy po takich wydarzeniach można jeszcze żyć normalnie?

Lurlene McDaniel w sposób mistrzowski oddaje wszystkie emocje, które sprawiają, że historia przenika czytelnika do głębi. Losy bohaterów śledzimy z zapartym tchem. A chwilami potrzeba odrobiny przerwy, by otrzeć łzę wzruszenia. Jednak Dar serca to również powieść, która wywołuje uśmiech na twarzy i przywraca wiarę w ludzi i ich dobro.

Przekonajcie się sami, czy otrzymując czyjeś serce, oprócz niego dostajemy coś jeszcze?

Książkę Dar serca znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy! Zwłaszcza, że teraz możecie liczyć na rabat w wysokości aż 27%! To idealny moment by zasilić własną, domową biblioteczkę lub sprawić komuś świąteczny prezent. Nie zwlekajcie!