Dearest. Clementine Lex Martin. Sprwadź w Księgarni TaniaKsiążka.pl

Dearest. Clementine Lex Martin jest pierwszym tomem wciągającej serii nurtu New Adult, Dearest. Książka nakładem Wydawnictwa Kobiecego pojawi się w księgarniach już 13 lipca.

Dearest. Clementine Lex Martin. Sprwadź w Księgarni TaniaKsiążka.pl

Dearest. Clementine – o czym jest?

Dearest. Clementine to seksowny i zmysłowy początek serii.

Życie Clementine tylko pozornie wygląda na udane. Jest piękna, ale to za mało, żeby była szczęśliwa. Problemy z rodzicami, zdrada chłopaka i napaść seksualna ze strony nauczyciela na pierwszym roku colleagu sprawiły, że dziewczyna zamknęła się w sobie i na nowo musi nauczyć się ufać, zwłaszcza mężczyznom.

Żeby przetrwać Clementine, postawiła sobie wyzwanie: zero randek. Chce się skupić na sobie, na nauce, a nie na związkach, które i tak przynoszą tylko zawód. To się zmienia, gdy w jej życiu pojawia się Gavin. To przystojny chłopak, o którym marzą wszystkie dziewczyny w colleagu.

Z czasem Clementine burzy mur obojętności, którym się otoczyła i pozwala się zbliżyć Gavinowi. Między nimi zaczyna iskrzyć. Chłopak stara się udowodnić dziewczynie, że nadal, po wszystkich traumatycznych przeżyciach, które ją spotkały, warto jest ufać i kochać.

Para nieświadomie wplątuje się w sprawę tajemniczego zaginięcia jednego ze studentów. Życie dziewczyny staje się zagrożone, gdy nieświadomie staje się kolejnym celem. Clementine i Gavin muszą być bardzo ostrożni.

Lex Martin – autorka Dearest. Clementine

Autorka książki, Lex Martin to amerykańska pisarka, której powieści New Adult stały się bestsellerami w Stanach. Jej książki to współczesne powieści romansowe, są gorące i mają dobre zakończenia. Lex Martin jest też nauczycielką języka angielskiego. Prywatnie lubi wracać do analogowego świata:  wywołuje czarno-białe zdjęcia i słucha płyt winylowych. Wraz z mężem i córkami mieszka w Los Angeles.

Książka Dearest. Clementine Lex Martin z pewnością okaże się wspaniałą, letnią lekturą, idealną na upalne popołudnia. A skoro to początek serii, to możemy liczyć to, że historia będzie kontynuowana. To lektura, którą z pewnością można polecić kobietom.

Żebyście nie musieli szukać Dearest. Clementine, to książkę możecie znaleźć tutaj.