Diler gwiazd. Nowa książka autora Dziewczyn z Dubaju. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Piotr Krysiak lubi w swoich reportażach poruszać tematy, które rozpalają do czerwoności opinię publiczną. Po bestsellerowych Dziewczynach z Dubaju serwuje Czytelnikom kolejna dziennikarską ucztę. Jego najnowszą książkę Diler gwiazd można kupić od końca października.

Diler gwiazd. Nowa książka autora Dziewczyn z Dubaju. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Jesienią zeszłego roku wszystkie media rozpisywały się o Cezarym P., tak zwanym dilerze gwiazd. Obok niego na ławie oskarżonych znalazły się też jego żona i córka. Podobno od 2009 roku rozprowadzał narkotyki, a wśród jego klientów znalazła się warszawska śmietanka show biznesu. W procederze pomagało mu kilkoro celebrytów, którzy także zostali oskarżeni.

Medialną nagonkę tylko podkręcił fakt, że Cezarego P. wydał były mąż największej divy polskiej sceny muzycznej, Edyty Górniak – Dariusz K. Całą sprawę nagłaśniały nie tylko media plotkarskie, ale też poważne kanały informacyjne. Polacy interesowali się nią tym bardziej, im więcej znanych nazwisk klientów i partnerów Cezarego P. ujawniano.

Diler gwiazd. Nowa książka autora Dziewczyn z Dubaju

Końca procesu, który toczy się od listopada 2017 roku, nadal nie widać. Tymczasem Piotr Krysiak przeprowadził swoje dziennikarskie śledztwo. Jego efektem jest właśnie najnowsza książka Diler gwiazd. O sprawie w ostatnim czasie było cicho, jednak można przypuszczać, że ta dziennikarska publikacja sprawi, że temat ponownie zacznie pojawiać się w nagłówkach różnych artykułów.

Diler podobno skrupulatnie prowadził notes, w którym zapisywał wszystkie nazwiska klientów. Jednak jak do tej pory warszawski sąd nie wydał akt sprawy Cezarego P. żadnemu dziennikarzowi. Krysiak jest jedynym, któremu udało się zajrzeć do stenogramów rozmów przestępcy z klientami.

Mnóstwo Polaków jest ciekawych tego, kto znalazł się na liście dilera. A są na niej nie tylko celebryci, ale też politycy.

Piotr Krysiak już niejednokrotnie udowodnił, że świetnie sobie radzi z trudnymi i medialnymi tematami. W Dziewczynach z Dubaju zbadał i opisał proceder stręczenia Polek (m.in. modelek, celebrytek) arabskim bogaczom. Z kolei w Wyspie ślepców skupił się na jednej z najgłośniejszych pedofilskich afer w polskim Kościele – wykorzystywaniu dzieci przez polskich duchownych na Dominikanie.

Czytaliście już inne książki Krysiaka? Co o nich myślicie? Sięgniecie po Dilera gwiazd?

Tę książkę możecie znaleźć tutaj.