Do wszystkich chłopców za darmo na Netflix

Film Do wszystkich chłopców za darmo na Netflix? Tak, to nie sen! Słynna platforma streamingowa postanowiła osłodzić tegoroczne Walentynki udostępniając możliwość obejrzenia produkcji Do wszystkich chłopców, których kochałam zupełnie za darmo! Jeśli jeszcze nie widzieliście ekranizacji powieści, którą pokochały miliony, właśnie nadchodzi idealna pora, aby nadrobić zaległości. Jak go obejrzeć? Dowiecie się poniżej.

Do wszystkich chłopców, których kochałam

Jeśli do tej pory nie słyszeliście o Do wszystkich chłopców (…), jest to pierwszy tom serii książek młodzieżowych o siostrach Song autorstwa Jenny Han.

Główna bohaterka, Lara Jean, jest licealistką. Kiedy tylko otwiera swoje serce na miłość, nigdy nie ma odwagi wyznać swoich uczuć obiektowi westchnień. Dlatego też postanawia spisać swoje uczucia w formie listów, które nigdy nie miały zostać wysłane do ich adresata.

Kiedy czas mija, a obiekt zainteresowań się zmienia, Lara ponownie sięga za pióro i przelewa swoje uczucia na papier. W ten sposób powstaje pokaźny stosik, który bohaterka skrzętnie chowa w szufladzie. Co jednak zrobi, kiedy okaże się, że jej listy niespodziewanie trafiają do ich adresatów?

Netflix udostępnia film za darmo

Film o perypetiach sióstr Song został bardzo ciepło przyjęty przez publiczność. Dlatego też niedługo po jego premierze fani usłyszeli zachwycające wieści – powstanie kontynuacja serii! A dla wszystkich tych, którzy nie mieli jeszcze okazji zmierzyć się z ekranizacją mamy również bardzo dobrą wiadomość. Od 12 lutego Do wszystkich chłopców, których kochałam możecie obejrzeć za darmo na platformie Netflix!

Jeśli chcesz poznać przygody Laury Jean i zobaczyć jak poradzi sobie, kiedy jej świat stanie na głowie, zapraszamy serdecznie tutaj! Pod niniejszym adresem zyskasz dostęp do obejrzenia filmu. Netflix zapowiada, że będzie on dostępny za darmo przez 28 dni. Dlatego też nie zwlekajcie i obejrzyjcie Do wszystkich chłopców za darmo na Netflix!

Skorzystacie z okazji? 🙂 A jeśli jeszcze nie sięgnęliście po książkę będącą scenariuszem do filmu, znajdziecie ją tutaj.