Dziecięce książeczki - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Dziecięce książeczki to doskonałe zestawienie dla wszystkich rodziców i opiekunów. Nie od dziś wiadomo, że książki poszerzają horyzonty, uczą i bawią. W związku z tym już od najmłodszych lat warto zaszczepiać w dzieciach miłość do literatury. Proces ten przebiegnie o wiele łatwiej, kiedy pod ręką będziecie mieli odpowiednie lektury. Tym samym przyjemnością dziś prezentujemy wam tytuły, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród czytelników. Znajdziecie tu przede wszystkim gorące nowości, ale nie zabraknie też kilku wyczekiwanych zapowiedzi. Jedno jest pewne! Są tu książki nawet dla najbardziej wymagającego odbiorcy. Zatem koniecznie to sprawdźcie!

Dziecięce książeczki - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Leśne Przytulisko - kup na TaniaKsiazka.plDziecięce książeczki – Leśne przytulisko. Misia i jej mali pacjenci

Misia spędza ferie zimowe w leśniczówce wujka Piotra, który prowadzi schronisko dla dzikich zwierząt. Tym samym Misia wraz z kuzynem Jankiem chętnie pomagają w opiece nad mieszkańcami Leśnego Przytuliska. Podczas gdy dziewczynka i Popik powoli zdobywają zaufanie i przyjaźń dziwnie markotnego dzika, do leśnej zagrody trafia ranny łoś. Ponadto w pobliżu coraz częściej przesiaduje pewna sowa. Misia i Popik jak zwykle zrobią wszystko, żeby pomóc zwierzętom.

Książka już dostępna.

Dziecięce książeczki – Dziecko GruffaloDziecięce książeczki - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Tym razem Gruffalo ostrzega swoją córkę, by pod żadnym pozorem nie wchodziła do lasu, gdyż tam rządzi „Ogromna Zła Mycha”. Czytelnicy mogą liczyć po raz kolejny na przewrotną i pełną humoru opowieść. Warto tutaj dodać, że książka wygrała mnóstwo licznych, prestiżowych nagród i wyróżnień. Przepiękne, kolorowe ilustracje pobudzą wyobraźnią i zainteresują każdego malucha.

Książka dostępna od 20 marca 2020 roku.

Układ Słoneczny z profesorem Astrokotem - kup na TaniaKsiazka.plDziecięce książeczki – Układ Słoneczny z profesorem Astrokotem

Profesor Astrokot powraca z nową serią książek edukacyjnych skierowanych do młodszych czytelników. Witajcie, odkrywcy planet! Profesor Astrokot i jego drużyna zabierają was na wyprawę po Układzie Słonecznym. Zapinamy pasy! Dzięki tej pouczającej misji badawczej mali czytelnicy poznają Słońce i jego planety. Wiedza podana w lekki, przystępny i zabawny sposób. Dzięki temu każde dziecko w mig zapamięta kolejność planet, a zdobyte umiejętności przydadzą się mu w szkole.

Książka już dostępna.

Dziecięce książeczki – Mądre bajkiDziecięce książeczki - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Nie znajdziecie tutaj popularnych bohaterów, ale zwykłych ludzi i dzieci. Co najważniejsze, obędzie się również bez przemocy, amoralnych zachowań i krzyków. Ponieważ autorka skupiła się przede wszystkim na tym, aby dzieci z jej książeczki mogły dowiedzieć się nieco więcej o przyjaźni, sile miłości, tolerancji, akceptacji, zrozumieniu dla innych, wierze w siebie i wartości, jaką niesie za sobą rodzina. To również okazja do konfrontacji z niełatwymi sprawami, takimi jak niesprawiedliwość i krzywda. Poza tym każda historia została napisana prostym i przystępnym językiem, jednocześnie doskonale przekazując wartość, która za nią stoi.

Książka już dostępna.

Dinozaury kontra ludzie - kup na TaniaKsiazka.plDziecięce książeczki – Dinozaury kontra ludzie

Dinozaur Dexter i jaskiniowa dziewczyna Pearl zostają najlepszymi przyjaciółmi. Jest tylko jeden problem…Dinozaury i ludzie NIE MOGĄ się ze sobą bawić! Nikt nie pamięta dlaczego. Zawsze tak było. Ale gdy wydarzy się coś strasznego, czy dinozaury i ludzie będą umieć połączyć siły i razem działać? Pięknie rymowana i wspaniale ilustrowana przygodowa książka o przyjaźni, solidarności, życiu w społeczeństwie i akceptacji odmienności.

Książka już dostępna.

Dziecięce książeczki – Dobranoc mała pando!Dziecięce książeczki - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Kolejna już odsłona popularnej serii Akademia mądrego dziecka. To prosta i pogodna historyjka, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu maluchowi. Nie od dziś wiadomo, jak ważne dla dziecka i budowania z nim więzi jest opowiadanie bajek lub głośne czytanie do poduszki. Dzieci to po prostu uwielbiają! W związku z tym ta książeczka nada się do tego celu znakomicie. Na jej kartach znajdziecie moc pięknych, przyjaznych maluchowi ilustracji. Ruchome obrazki doskonale wspierają rozwój dziecka, zwłaszcza jego sprawność manualną.

Książka już dostępna.