Księga ryków to doskonała propozycja dla najmłodszych Czytelników. Książka pojawi się na polskim rynku już 9 maja 2018 roku i jest kontynuacją znanego na całym świecie bestsellera pt. Księga dźwięków. Soledad Bravi to francuska ilustratorka, która serca odbiorców na całym świecie podbiła lekką i dowcipną kreską. Nic więc dziwnego, że maluchy z zaciekawieniem i radością obcują z jej dziełami. Jeśli zatem jesteście rodzicami pociech, które nie potrafią jeszcze czytać, dzisiejsza propozycja jest właśnie dla Was. Nic tak bowiem nie rozwija kreatywności i uczy, jak dobra książka i wspólna zabawa. Koniecznie sprawdźcie to sami!

Księga ryków – wspólnie oglądajcie, bawcie się i śmiejcie

Naśladowanie dźwięków różnych zwierząt z gospodarstwa domowego to zabawa, którą z pewnością kojarzy większość z nas. Nim dziecko nauczy się składać pierwsze zdania, doskonale już potrafi odpowiedzieć, jak robi krówka, pies czy kura. Ale zwierząt, które wydają przedziwne odgłosy, jest znacznie więcej. I tak okazuje się, że bociany klekoczą, wilki wyją, a hieny chichoczą. Słonie trąbią i burczą, a papugi skrzeczą i… papugują. Nawet delfiny szczebiocą i gwiżdżą!

Księga ryków to bogaty zbiór najróżniejszych i przedziwnych odgłosów, które wydają zwierzęta. Zwierzęta dzikie, domowe, swojskie, egzotyczne, małe i duże. A całość prezentują 3 przedstawiciele gatunku: mama, tata i dziecko. Dzięki temu, oprócz dźwięków, jakie wydają, Wasz maluch ma szansę poznać nazwy samca, samicy i młodego danego gatunku.

Książka stworzona przez Soledad Bravi to bez wątpienia jedna z tych pozycji, która powinna znaleźć się w biblioteczce każdego rodzica. Zapewnia ona nie tylko mnóstwo radości i wspólnej zabawy, ale także uczy i rozwija umiejętności malucha. Dlatego, jeśli jeszcze nie słyszeliście o dziełach tej znakomitej ilustratorki, koniecznie nadróbcie zaległości!

Przypominamy, że książka pt. Księga ryków na naszym rynku będzie dostępna od 9 maja bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Tę pozycję polecamy gorąco wszystkim rodzicom, którzy już od najmłodszych lat chcą zaszczepiać w dzieciach miłość do książek. A nie ma nic lepszego jak wspólne czytanie i nauka poprzez zabawę.