Biały kruk - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Raven to seria fantasy dla młodzieży, która już osiągnęła międzynarodowy sukces. Teraz Czytelnicy również w Polsce będą mieli okazję zapoznać się z tym hitem. Pierwszy tom cyklu nosi tytuł Biały kruk i pojawi się w sprzedaży 20 kwietnia 2018 roku. Autorką książki jest J.L. Weil, bestsellerowa autorka USA Today, która specjalizuje się w literaturze Young Adult i New Adult. Jeśli jesteście miłośnikami tych gatunków, koniecznie sprawdźcie, co tym razem autorka przygotowała swoim Czytelnikom.

Raven, tom I – Biały kruk

Piper i jej młodszy brat muszą zmierzyć się z ogromną tragedią. Nagła i niespodziewana śmierć ich matki sprawia, że rodzeństwo ląduje na idyllicznej wyspie pod opieką nieprzyzwoicie bogatej babci. Problem tkwi w tym, że żadne z nich nigdy wcześniej nie miało okazji poznać kobiety. Nie trzeba było długo czekać na bunt Piper. Bo jedyne, co można robić w Raven Hollow, to zanudzić się na śmierć.

Jednak już wkrótce okazuje się, że bohaterka bardzo się pomyliła. Pewnego dnia na jej drodze staje zabójczo przystojny Zane Hunter i pokazuje dziewczynie, że życie na wyspie może być całkiem ekscytujące. Kiedy między parą zaczyna iskrzyć, Piper zdaje sobie sprawę, że chłopak ma w sobie coś nadprzyrodzonego i niebezpiecznego. To mogłoby z kolei wyjaśniać, dlaczego wciąż trzyma ją na dystans.

Do tej pory bohaterka nigdy wcześniej nie zastanawiała się nad przeszłością swojej rodziny. Była święcie przekonana, że jest zwyczajną nastolatką. Jednak mieszkańcy Raven Hollow sprawiają wrażenie, jakby znali ją od zawsze. Co więcej, na ciele dziewczyny zaczynają pojawiać się tajemnicze tatuaże. Kiedy w końcu ktoś próbuje ją zabić, staje się jasne, że ona i starsza kobieta muszą sobie wiele wyjaśnić. Kim jest Piper? Czym jest Zane? Czy ten cały nadprzyrodzony świat, który znała tylko z filmów, może być prawdziwy?

Przypominamy, że pierwszy tom z serii Raven na polskim rynku pojawi się 20 kwietnia bieżącego roku. Książkę pt. Biały kruk znajdziecie tutaj. Polecamy ją gorąco wszystkim miłośnikom literatury fantasy oraz młodzieżowej.